Персональний підхід до кожного пацієнта
Сучасне операційне обладнання
Багаторічний досвід в естетичної хірургії

Пластичні операції в Києві

ОБЛИЧЧЯ
ГРУДИ
ТІЛО
ІН'ЄКЦІЇ

ПРО МЕНЕ

«Вітаю вас, шановні відвідувачі. Я дуже люблю свою справу, і з великою повагою ставлюся до людей, які звертаються до мене з деякими вимогами до своєї зовнішності.

Основною метою в створенні сайту є надання правдивої інформації про сучасні процедури і операції в естетичній медицині. »

ВІДГУКИ

У хірурга вмілі руки. Доктор взявся за виправлення попередньої неякісної операції. Усунув всі помилки і недоліки. За що йому дуже вдячна.
Ольга Манова
Киев
Все пройшло просто чудово. Володимир Петрович - майстер своєї справи. Я в повному захваті від своїх нових грудей.
Виктория Суханова
Киев
У Володимира Петровича робила пластику вік. Результатом залишилася задоволена. Після операції були набряки, але завдяки спеціальній пов'язці і краплям для очей, пройшли вони за 3 дні. В результаті обличчя дуже помолодшало. Нема того зовнішнього вигляду вічної втоми. Дякую Вам!
Лариса Куринова
Одесса

Галерея «До» і «Після»

Тут ви можете подивитися фото виконаних мною операцій і малоінвазивних процедур.

optimized-vvhc

Запишіться на консультацію

Пластичний хірург Київ

Що таке пластична хірургія в Києві? Це ваш шлях до краси, впевненості, душевного комфорту і щастя.

Пластичні операції в Києві і в усій Україні, давно перестали бути привілеєм зірок шоу-бізнесу. Сьогодні звичайні люди усвідомлюють, що теж не зобов’язані миритися з недоліками зовнішності – як вродженими, так і набутими внаслідок хвороби, нещасного випадку або вікових змін. Ви можете зробити своє обличчя і тіло такими, якими мрієте їх побачити. Ви можете позбутися від давніх комплексів, усунувши наявний недолік зовнішності за допомогою пластичної операції або контурній пластиці вже сьогодні.

Ви можете поліпшити якість свого життя, адже це одна з основних задач, які ставить перед собою сучасна пластична хірургія (Київ).

Які операції я проводжу

Багаторічний досвід у пластичній хірургії дозволяє моїй команді вирішувати проблеми самого різного роду. Ви можете звернутися до мене, якщо вам необхідні:

  • пластика особи;
  • пластика тіла;
  • пластична операція на грудях;
  • малоінвазивні процедури або хірургічні методи корекції зовнішності.

Пластичні операції на обличчі включають підтяжку чола і брів, підтяжку шиї, пластику носа (ринопластику), губ, вух і пластику вік (блефаропластика). На тілі я проводжу такі операції, як ліполіфтінг, ліпосакція, пластика живота, стегон і сідниць, інтимна пластика. В області пластики грудей я здійснюю збільшення грудей (маммопластика), зменшення і корекцію асиметрії молочних залоз, підтяжку грудей, а також усунення гінекомастії. Малоінвазивні процедури, хімічний пілінг, збільшення губ, склерозування (склеротерапію, склерозування вен і капілярів на ногах).

Що потрібно знати при виборі пластичного хірурга

Напевно, зараз вам тривожно. Ви готуєтеся довірити своє обличчя або тіло лікарю, пластичному хирургу і хочете точно знати, що на нього можна покластися.

Пластична хірургія в Києві і в нашій країні досягла високого рівня. У багатьох клініках використовуються найсучасніше обладнання та інноваційні методики. І все ж ключовим аспектом успішної операції є майстерність, яке показує пластичний хірург. Його знання, досвід, сила волі і почуття відповідальності є запорукою того, що ви отримаєте саме такий результат, до якого прагнете.

Не кожен пластичний хірург в Києві володіє знаннями і практичними навичками, достатніми для того, щоб повністю довіритися йому.

Кожен пацієнт перебуваючи в пошуку свого хірурга, шукає якомога більше інформації про нього. На моєму сайті ви зможете знайти інформацію про мене і мох навичках фахівця в галузі естетичної медицини. Основна моя спеціалізація це загальна абдомінальна хірургія. Є, також досвід роботи і в гнійної хірургії. Отримані навички допомагають мені і сьогодні кваліфіковано підходити до вирішення складних завдань і проблем в пластичної хірургії. «З відзнакою» закінчив магістратуру з загальної хірургії і успішно захистив магістерську роботу. В естетичній медицині мій стаж роботи починається з 2000 року. Ось уже понад 15 років я присвятив пластичної хірургії, ін’єкційної контурної пластики і ботулінотерапіі. Накопичений мною досвід дозволяє мені сьогодні ділитися ним з моїми колегами по всій Україні і за кордоном. В якості тренера з контурній пластиці філлерамі і застосування препаратів, а також щодо застосування силіконових імплантів грудних залоз. Мені доводилося виступати не тільки в Києві і багатьох містах України, а й в таких країнах як Казахстан, Узбекистан, Росія, Грузія, Азербайджан, Молдова. На сьогоднішній день я є міжнародним сертифікованим експертом, тренером американської компанії Allergan, світового лідера з виробництва імплантів, філерів. З 2003 року я є постійним членом Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів. Але, і на сьогоднішній день я продовжую постійне підвищення своєї кваліфікації шляхом участі в численних конгресах, майстер-класах, семінарах, конференціях, в тому числі міжнародного рівня.

Також на сайті ви можете ознайомитися з відгуками пацієнтів. Цим людям я (пластичний хірург Київ) вже допоміг вирішити їх проблеми і здійснити давню мрію.

Як довго зберігається результат пластичної операції

Це залежить не тільки від виду хірургічного втручання і майстерності пластичного хірурга, але і від особливостей вашого організму. Наприклад, ефективність операції у людей з тонкою і податливою шкірою зазвичай вище, ніж у власників товстого шкірного покриву. При ліпосакції шкіра з підвищеним розтягуванням дає найгірший результат, ніж пружна тканина.

Стійкістю відрізняються результати операцій в області носа і вушних раковин. Ці операції відносяться до іміджевих і ставлять перед собою за мету радикально змінити генетично обумовлені особливості зовнішності. Що стосується пластичної хірургії, пов’язаної з розтяжкою шкіри, то визначити тривалість її ефекту нелегко. Процес старіння триває, і з часом тканини повернуться на своє місце, але вдала пластична операція дозволить продовжити молодість настільки, наскільки це взагалі можливо.

Має значення і те, який спосіб життя ви ведете. Пластична хірургія не зможе вирішити проблему якщо ви самі не будете стежити за собою. Щоб результат пластики зберігався протягом максимально довгого періоду, вам потрібно правильно харчуватися. Особливо актуальним є питання раціонального харчування після пластики живота і ліпосакції. Розумна фізична активність допоможе підтримувати м’язовий тонус і збереже пружність шкірних покривів.

Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот