Пластичні операції на обличчі

Щодня і щогодини нас оцінюють по безлічі критеріїв, і серед них один з першорядних по значимості – обличчя. Часто саме від його стану залежить самооцінка, успіх і щастя.

Пластична операція на обличчі дозволяє відкоригувати вікові зміни, усунути вроджені дефекти і результати травм. Вона може стати початком нового, кращого життя. Пластична операція на обличчі допомагає поліпшити самооцінку і набути впевненості в собі.

Які операції я проводжу?

Підтяжка обличчя дозволить згладити вікові зміни, а саме прибрати глибокі складки навколо рота, носогубні складки, в’ялість шкіри на щоках, друге підборіддя, усунути провисання «брилів». За допомогою підтяжки лоба можна позбутися від характерних складок і явних зморшок, а також відкоригувати одне з найбільш явних проявів старіння – звисаючі брови.

Ринопластика дає можливість удосконалити форму носа, виправити вроджені дефекти, прибрати наслідки травм носа і усунути хронічні проблеми з диханням. Блефаропластика дозволяє зменшити тяжкість і обвислість, згладити набряклість і неестетичні мішки під очима.

Пластика губ – це можливість змінити і вдосконалити їх форму, прибрати зморшки і опущені куточки рота. Отопластика необхідна, якщо потрібно підправити форму вушної раковини або мочки, а також усунути капловухість.

Скільки коштує пластична операція обличчя

Щоб дізнатися скільки коштує пластична операція обличчя, перейдіть у розділ – ціна.