Підтяжка грудей в Києві

Підтяжка грудей або мастопексія – це операційне втручання, спрямоване на переміщення соска і ареоли, видалення надлишку шкірного покриву і перерозподіл тканин з метою надання грудям красивої і гармонійною форми. Об’єм грудей при такій операції не змінюється.

Коли потрібна мастопексия

Операція з підтяжки грудей необхідна в основному жінкам, у яких виникло таке явище, як опущення молочних залоз, зване також птозом Найчастіше дана проблема з’являється після пологів і періоду лактації. В цей особливий час в організмі молодої матері відбуваються множинні гормональні зміни, і розміри грудей збільшуються. Результатом стає перерозтягнення шкіри.

Після пологів загальна вага знижується, а шкірні покриви і зв’язковий апарат скорочуються. Однак у багатьох жінок колишня форма грудей не відновлюється. Птоз виявляється особливо вираженим у пацієнток з великим розміром молочних залоз. У багатьох ситуаціях підтяжка грудей після пологів за допомогою масажів і вправ не дає результату, але операція дозволяє вирішити проблему і повернути жінці красу, сексуальність і впевненість в собі.

Нерідко опущення молочних залоз розвивається, якщо різко знижується маса тіла. «Віковий» птоз виникає через зниження еластичних властивостей шкірних покривів.

Що потрібно знати про мастопексію

При плануванні операції я оцінюю ступінь птозу. Можливі такі варіанти:

  • мінімальний птоз (сосок знаходиться на рівні субмаммарний складки);
  • помірний птоз (розташування соска – на 1-3 см нижче субмаммарний складки, але при цьому вище нижнього полюса грудей);
  • виражений птоз (розташування грудей нижче субмаммарний складки більш ніж на 3 см, при цьому сосок знаходиться в нижній частині нижнього полюса);
  • гландулярний птоз (розташування складки на рівні або вище субмаммарний складки, при цьому залозиста тканина знаходиться нижче складки за рахунок гіперплазії);
  • псевдоптоз (сосок знаходиться набагато вище складки, а гипоплазирована заліза опустилася нижче субмаммарний складки).

Як проводиться операція

Підтяжка молочних залоз може здійснюватися за різними методиками. Оптимальна вибирається залежно від розміру, форми і ступеня опущення грудей.

Періареолярна мастопексія на увазі розташування рубця в місці, де з’єднуються шкіра грудей і ареола. Цей варіант підходить, якщо у пацієнтки молочні залози малого або середнього обсягу з незначними опущенями. Дана методика не дозволяє перемістити сосок більше, ніж на 2 сантиметри, з малопомітним рубцем.

Ціркумареолярная, або як її ще називають, Періареолярна мастопексія грудей застосовується, коли є необхідність в висіченні не великої кількості шкіри і зміщення соска більше, ніж на 2 см. У цьому випадку рубець розташовується навколо ареоли. Дана методика підходить пацієнткам з незначно вираженим опущеням молочних залоз і незначними їх розмірами.

Якщо проводиться вертикальна мастопексія, то рубець навколо ареоли доповнюється вертикальним рубцем, який від ареоли проходить до інфрамаммарной складки. Ця методика ефективна при різних ступенях опущення, надлишки розтягнутої шкіри і різним співвідношенням фіброзно-залізистої і жирової тканини в паренхімі грудей.

При Т-образної підтяжці розрізи йдуть навколо ареоли, вертикально вниз і горизонтально. В результаті післяопераційний рубець нагадує формою букву «Т» в перевернутому вигляді. Видаляються епідерміс навколо ареоли і надлишок шкіри в нижніх квадрантах. Сосок зміщується в більш високу позицію, відповідну канонам краси і гармонії. Цей варіант підходить пацієнткам з явно вираженим опущеними.

Період відновлення

Пацієнтки зазвичай знаходяться в стаціонарі недовго – протягом 2-3 днів після операції. У цей період для зняття больових відчуттів використовуються анальгетики, в деяких випадках призначаються антибіотики з метою запобігання розвитку інфекції.

Перший місяць після операції обов’язково знадобиться носити спеціальну компресійну білизну. Доведеться відмовитися від саун, лазень і фізичних навантажень. Остаточний результат операції можна буде побачити вже через півроку.

Скільки коштує підтяжка грудей в Києві

Вартість даного виду пластики може варіювати. У скільки обійдеться мастопексія в Києві, буде залежати від рівня клініки, використовуваних технологій, складності варіантів пластичної операції і інших чинників.

Ви можете вибирати серед безлічі варіантів, тому поспішати з рішенням не варто. Якщо вам необхідна підтяжка грудей, ціна не повинна стати визначальним критерієм при виборі. Набагато важливіше вибрати хірурга з належним рівнем кваліфікації та великим досвідом роботи.

Якщо вас цікавить вартість мастопексії, яку проводжу я, просто перейдіть у відповідний розділ цього сайту. Також ви можете ознайомитися з фото, що демонструють результат операції.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот