Ін'єкції ботокса в Києві

Ботокс – засіб для ін’єкцій на основі ботулотоксину типу А. Також це збірна назва кількох схожих препаратів. Нерідко ботоксом називають саму процедуру ведення ботулотоксину.

Цей препарат почали використовувати в 80-х роках минулого століття. Спочатку він застосовувався як засіб від косоокості. З початку 90-х уколи ботокса використовуються в індустрії краси.

Що потрібно знати про препарат

Даний засіб дозволяє позбутися від мімічних зморшок. У той час як філери з гіалуроновою кислотою заповнюють атрофічні зміни дерми в області зморшки, за рахунок чого вони розгладжуються. Ботокс же працює по іншому. Він впливає на мімічні м’язи, що провокують зморшки.

Можливо, ви вже замислюєтеся, наприклад, як прибрати зморшки на лобі. Це дійсно досить проблемна область. Мімічні зморшки тут стають настільки явними з різних причин. Одна з них, це звичні гримаси і звички морщити лоб. Якщо не робляться термінових заходів для їх усунення, то відбувається формування стійких глибоких зморшок. В результаті зморшка формується на шкірі в мімічно активній зоні.

Негативно впливає на стан шкіри чола декоративна косметика. Пудра повинна приховувати дефекти, але саме вона в багатьох випадках робить шкіру сухою. В результаті створюються сприятливі умови для появи зморшок.

Через незбалансованого харчування шкірні покриви отримують вітаміни в дуже малих кількостях. Куріння не тільки значно погіршує колір обличчя, але і прискорює утворення зморшок. Нарешті, рання поява зморшок може бути обумовлене генетичною схильністю.

Ботокс впливає таким чином, що м’язи розслабляються, в результаті чого шкіра над ними розгладиться. Ефект препарату зберігається досить довго, темпи утворення нових зморшок сповільнюються.

Ін’єкції ботокса дозволяють прибрати зморшки не тільки з чола, але і на переніссі, в області навколо рота і очей. Можна з їх допомогою підкоригувати форму брів, а також куточків губ, вирішити проблему пітливості пахв, долонь і стоп. В області шиї і століття результати не так вражаючі. Отже, показання до процедури наступні:

 • наявність «гусячих лапок»;
 • зморшки на лобі або між бровами;
 • опущення куточків губ;
 • незначне опущення брови;
 • високе потовиділення в області пахв, стоп, долонь.

Досить неординарна, але ефективна процедура – ін’єкції ботокса в пахви з метою усунення підвищеної пітливості. Препарат блокує імпульси, які йдуть до потових залоз від нервових волокон. При цьому залози на деякий час перестають функціонувати. В результаті вдається позбутися від неестетичних плям на одязі і різкого запаху в області пахв.

Отже, уколи ботокса мають чимало переваг. Головні з них:

 • на відміну від хірургічного втручання, дана процедура є швидкий і простий спосіб омолодження;
 • після ін’єкцій не залишається слідів, а ось результатом операції завжди стають рубці, нехай навіть і практично непомітні;
 • ботокс можна використовувати для профілактики появи зморшок;
 • відсутний реабілітаційний період.

Як проводиться процедура

Ін’єкції ботокса в Києві здійснюють багато фахівців, але не слід звертатися до першого ліпшого. Зустрічаються, випадки коли такі послуги пропонують люди без вищої медичної освіти. Ідеально виконати цю процедуру може тільки висококваліфікований лікар. Йому необхідно грамотно вибрати дозування і точку уколу. Для цього необхідні хороші знання анатомії. Якщо ви довіритесь недосвідченому фахівцеві і він неправильно введе ботокс, ціною його помилки стане ваше зіпсоване на кілька місяців особа.

Процедура не вимагає анестезії і займає близько 5 хвилин. До звичайного ритму життя ви повернетеся відразу ж. Звичайно, незначні обмеження є, наприклад, місця ін’єкції не варто терти, а також піддавати дії косметики або сонячних променів. Протягом 5-7днів потрібно буде утримуватися від відвідування сауни та тренажерного залу.

Результат процедури ви, можливо, помічати почнете через кілька днів, але остаточно оцінити його вдасться не раніше, ніж через 2 тижні. Приблизно до 4-6 місяців ефект ботокса тримається, а потім можна буде повторити ін’єкцію, якщо ви цього захочете. Ця процедура не викликає фізичної залежності.

Протипоказання

У деяких ситуаціях використовувати ботокс не можна. Протипоказання до процедури наступні:

 • проблеми зі згортанням крові;
 • хронічні патології легень;
 • будь-які гострі захворювання;
 • прийом антибіотиків або інших сильнодіючих препаратів;
 • вагітність і годування груддю.

Невеликий відсоток людей несприйнятливий до ефекту ботокса. Найчастіше до них ставляться чоловіки. У таких випадках процедура не дає результату, але шкоди від неї теж немає.

Іноді після процедури виникають побічні ефекти. У їх числі – головні болі, болючість, набряки в місцях уколів. Але, зустрічаються вони вкрай рідко. При нерівномірному розподілі ботулотоксину в мишах виникає асиметрія обличчя. Всі ці побічні ефекти зазвичай зникають самостійно.

Недоліки ботокса

Ін’єкції даного препарату не приносять користі при глибоких зморшках, обумовлених будовою обличчя. Не допоможуть вони і позбутися від складок, що сформувалися за рахунок надлишків шкіри. У таких ситуаціях вирішенням проблеми стає підтяжка обличчя.

Застосування ботокса викликає безліч запитань і застережень. Багато з них цілком виправдані. Саме тому так важливо, щоб ін’єкції здійснював кваліфікований фахівець, який усвідомлює всі ризики і глибину відповідальності перед пацієнтом.

Ботокс або Диспорт?

Ці два препарати вважаються аналогічними, але невеликі відмінності між ними є. Ефект при введенні Диспорта настає трохи швидше і тримається довше. Здатність до дифузії у Диспорта вище. З цією властивістю пов’язані деякі неприємні побічні дії Диспорта, в числі яких – опущення брів і верхніх повік. Однак цю особливість препарату можна використовувати в інтересах пацієнта. Якщо процедура буде проведена грамотно, то вийде більш природний результат, ніж при роботі з ботоксом. Імовірність виникнення побічних ефектів залежить від досвіду роботи доктора з цим препаратом.

Диспорт ідеальний для областей чола і перенісся. Що стосується Ботокса, то він хороший для куточків очей, брів і зони навколо рота.

Вартість процедури

На ціну впливає кількість ботокса, якого необхідно для досягнення належного ефекту в тій чи іншій ділянці обличчя. Чим більше препарату потрібно, тим дорожче обходиться процедура.

Можливо, ви вже звернули увагу, що на ботокс ціна в Києві може бути різною. Залежить вона від кількох ключових складових:

 • де придбаний препарат (ліцензований ботокс від виробника обходиться дорожче аналогів);
 • кваліфікація фахівця;
 • рівень салону або клініки.

У звичайних перукарнях в Києві теж роблять уколи від зморшок на лобі, ціна там може здатися привабливою, але не варто поспішати. Фахівці, що працюють в таких місцях, далеко не завжди можуть надати документи, що підтверджують їх кваліфікацію. Крім того, щоб здійснювати дану процедуру на належному рівні, потрібно відвідувати семінари з техніки ін’єкцій, які коштують досить дорого.

Якщо косметолог дійсно пройшов необхідне навчання, це ще не привід довіритися такому фахівцю, оскільки потрібні ще й хороші знання анатомії. А, такими знаннями володіють саме лікарі. З огляду на це розумніше звернутися не в салон, нехай навіть і дуже хороший, а до лікаря. Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує здійснювана мною ін’єкція ботокса, ціна вказана у відповідному розділі сайту.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот