Круропластіка, пластика гомілки

Круропластика – це пластика гомілки, здійснювана за допомогою силіконових імплантатів. Нерідко зустрічається таке явище, як помилкова кривизна ніг, обумовлена недостатнім розвитком внутрішньої області литкових м’язів. Спеціальні фізичні вправи в такій ситуації, як правило, ефекту не дають. З цієї причини хірургічне виправлення кривизни ніг в Києві стає все більш затребуваною операцією.

Круропластика також дозволяє підкреслити рельєф литкових м’язів і відновити втрачений об’єм гомілок. Збільшення гомілок в Києві нерідко замовляють люди, у яких проблеми з об’ємом даної частини тіла з’явилися в результаті травм, а також перенесеного дитячого церебрального паралічу.

Які імплантати використовуються

У сучасної пластичної хірургії використовуються силіконові імплантати з довічною гарантією. Вони нечутливі до впливів зовнішнього характеру і заміни не вимагають. За щільністю вони від м’язових тканин не відрізняються.

Сучасні імплантати мають гладку оболонку, а форма у них буває симетричної і анатомічної. Встановлювати їх можна з одного боку або з обох.

На консультації я підберу імплантати, які оптимально підійдуть вам і за розміром, і за формою. Також ми визначимося з оптимальною технікою їх введення.

Показання та протипоказання до операції

Як уже згадувалося, пластика гомілок дозволяє вирішити ряд проблем. Ця операція допоможе, якщо у вас:

  • недостатньо розвинена внутрішня частина литкових м’язів;
  • помилкова кривизна ніг;
  • деформація м’язів внаслідок м’язової атрофії;
  • худі гомілки.

Безперечно, головне показання до круропластіки – це ваше бажання поліпшити зовнішній вигляд своїх ніг. Після операції ви отримаєте гомілки, що відповідають сучасним стандартам краси.

У деяких випадках робити круропластіку не можна. Зокрема, протипоказаннями до операції є пухлини, гострі інфекційні хвороби і загострення хронічних захворювань. Крім того, не можна здійснювати круропластіку людям з хронічною судинною недостатністю нижніх кінцівок, цукровий діабет, аутоімунні захворювання сполучної тканини.

Як виконується операція?

Розріз робиться в області складки підколінної ямки. Таке розташування, а також малий розмір роблять його практично непомітним.

Імплантат розташовується в просторі над медіальної порцією литкового м’яза. Тканини відновлюються за допомогою косметичних швів. Операцію можна робити під загальною, місцевої або епідуральної анестезією. Триває процедура зазвичай 40-60 хвилин. В умовах стаціонару потрібно буде залишатися протягом усього 1 доби.

Реабілітаційний період

Після операції можуть виникнути хворобливі відчуття, але вже через кілька діб вони зникнуть. Я дам вам всі рекомендації, необхідні для того, щоб пом’якшити перебіг відновного періоду і наблизити той момент, коли ви відчуєте себе абсолютно нормально.

Повернутися до звичного способу життя з мінімальними обмеженнями можна буде вже через 2-3 дні. Від інтенсивних фізичних навантажень, в тому числі і від регулярних занять спортом, доведеться утримуватися протягом 3 місяців.

Якщо вас цікавить круропластіка в Києві, просто зв’яжіться зі мною. Записатися на прийом і консультацію можна, заповнивши форму.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот