Збільшення губ в Києві

Пухкі, соковиті губки вже давно є еталоном сексуальності. Не у всіх вони від природи ідеальні, та й вікові зміни на них відображаються. Невже потрібно змиритися з тим, що ваші чарівні губи покриваються зморшками і западинами? На щастя, рішення проблеми існує. Контурна пластика губ, як видно на фото до і після, дає чудовий результат.

Ця процедура завоювала величезну популярність у всьому світі. Наша країна, звичайно, не виняток. Ціни на контурну пластику губ в Києві досить прийнятні. Ефект, який дає процедура, не зміряти грошима. Ваші губи просто знаходять нове життя.

Як відбувається контурна пластика губ

Зверніть увагу, що контурна пластика є нехірургічною процедурою. Вам просто зроблять ін’єкцію спеціального препарату на основі гіалуронової кислоти. Що вона собою являє?

Гіалуронова кислота присутня в нашому організмі і працює, як своєрідна губка, утримує рідину. Вона робить шкіру пружною, гладкою і привабливою.

З віком кількість гіалуронової кислоти у будь-якому організмі зменшується. Наша шкіра втрачає воду. Еластичність і пружність йдуть до минулого, зате з’являються зморшки. Така наша природа, проте досягнення сучасної науки, як бачите, можуть все виправити.

Втім, не обов’язково чекати вікових змін. Ви молоді, але у вас тонкі, не мають обсягу губи? Все більше дівчат в Києві проходять процедуру збільшення губ кислотою. Ви теж можете вже зараз все змінити на краще.

Протипоказання до процедури

На жаль, в деяких випадках робити контурну пластику губ не можна. Основні протипоказання такі:

  • аутоімунні хвороби сполучних тканин;
  • вагітність, годування грудьми;
  • активний герпес;
  • запальні процеси в області ін’єкції;
  • підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату;
  • порушення згортання крові;
  • цукровий діабет.

Процес реабілітації після збільшення губ

Вас вразили фото результатів збільшення губ, але ви побоюєтеся, що процедура позначиться на вашому способі життя? Набряк може триматися 2-4 дні. Враховуйте це, якщо плануєте привести губи в порядок до певної події.

Протягом тижня після процедури вам потрібно буде обходитися без сауни і лазні, а також без купання в басейні і відкритих водоймах. Інших обмежень немає.

Ви все ще сумніваєтеся? Почитайте, що пишуть жінки, які вже зважилися на збільшення губ – їхні відгуки переконають вас, що процедура комфортна і результативна.

Чи довго триває ефект

Контурна пластика – це соковиті і красиві губки на 6-7 місяців. У цей час препарат розсмоктується і непомітно для вас виводиться з організму. Алергічних реакцій він не викликає. Коли ці 6-7 місяців пройдуть, потрібно буде повторити процедуру.

Іноді виникає необхідність у додатковій корекції через 2-4 тижні після першого сеансу. Це робиться, якщо є асиметрія, яку за один раз важко виправити. Також додаткова корекція робиться тоді, коли пацієнт хоче зробити губи ще більш пухкими.

Чи будуть ваші губи виглядатимуть натурально? Безперечно. В цьому і полягає майстерність лікаря. Звичайно, якщо ви довірите свої губи дилетанту, то є ризик, що він зробить їх «ляльковими». Але якщо процедуру буде проводити лікар з гідним рівнем кваліфікації і досвідом, то ви можете бути абсолютно спокійні. Пам’ятайте, що уста – це дуже ніжна і делікатна область. Вона вимагає трепетного ставлення.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот