Ін'єкції гіалуронової кислоти в Києві

Популярність омолоджуючих процедур постійно зростає, зокрема, в Києві ін’єкції гіалуронової кислоти вже стали однією з найбільш затребуваних малоінвазивних процедур. Ця специфічна речовина не тільки в значній мірі покращує зовнішній вигляд постарілій шкірі, але і впливає благотворно на її внутрішню структуру.

Ін’єкції гіалуронової кислоти – це високоефективний, безпечний і досить простий шлях до швидкого омолодження. Зазвичай цією речовиною заповнюють дефекти після травм, зморшки на лобі і між бровами, над і під губами. Також за допомогою гіалуронової кислоти збільшується обсяг губ і підкреслюється їх контур. Сучасні препарати гіалуронової кислоти можуть використовуватися для відновлення обсягів і контурів обличчя. Найчастіше це вилична зона, середня зона обличчя, носо-слізні борозни, атрофічні зміни по краю орбіти. Часом, ефект від виконаної контурної пластики у висококласного фахівця здатний конкурувати з такими операціями як підтяжка обличчя, блефаропластика, ринопластика, пластика губ і протезування підборіддя. Для деяких пацієнтів така методика може стати прекрасним альтернативним рішенням естетичної проблеми без хірургічного втручання.

Що слід знати про процедуру

Сьогодні вирішити проблему обвисання шкіри можна без хірургічного втручання. Гіалуронова кислота підходить людям різного віку. Максимальний ефект вона дає в проміжку 35-55 років. У старшому віці дана процедура вже не настільки результативна.

Контурна пластика губ показана при деформації губ (вродженої або виникла в результаті травми), їх малому обсязі і порушення контурів. Збільшення губ здійснюється двома способами. Перший полягає в збільшенні обсягу, а другий – в створенні чіткої червоної облямівки.

Контурна пластика брів дозволяє підняти бічні відділи брів. В результаті такої процедури досягається приємна «відкритість» погляду.

Контурна пластика носа дозволяє відкоригувати контури носа. Її ще називають безопераційної ринопластикою.

Контурна пластика скул показана при недостатньому обсязі виличних областей, і дозволяє створити красиво окреслені форми обличчя. У деяких випадках це дозволяє домогтися ліфтингового омолоджуючого ефекту. Контурна пластика носогубних складок дозволяє згладити їх глибину. Контурна пластика куточків рота дає можливість підняти куточки рота і змінити вираз обличчя.

У деяких ситуаціях робити ін’єкції не можна. Зокрема, неприпустимо проводити процедуру вагітним жінкам і годуючим мамам. У числі інших протипоказань:

  • порушення згортання крові;
  • хронічні хвороби в активній стадії;
  • прийом антикоагулянтів;
  • запалення в зоні ін’єкцій.

Як діє гіалуронова кислота

Дана речовина є природною частиною організму. Завдяки цьому відторгнення після процедури не буває, а необхідний ефект охоплює всі прилеглі тканини.

Гіалуронова кислота може вбирати і утримувати молекули води, і саме через цю її особливості після ін’єкцій губи стають не тільки сексуально пухкими, а й пружними. Омолоджуючу дію гіалуронової кислоти обумовлено її здатністю активізувати синтез колагену в шкірі.

Поки людина молода, її організм самостійно виробляє гіалуронову кислоту в потрібній кількості, але з роками її накопичення перестають відшкодовуватися. Саме через це шкіра і підшкірні тканини покриви стають в’ялими

Як відбувається процедура

Ін’єкції практично безболісні. До складу багатьох сучасних препаратів входять анестетики. При необхідності попередньо використовується аплікація анестезуючого крему. У чистому вигляді гіалуронову кислоту в організм не вводять. Роль постачальника речовини яка омолоджує виконують так звані філери. 

Можливі напрямки впливу ін’єкцій – це ліфтинг, біоревіталізація (зволоження кожи), армування (профілактика утворення зморшок), волюмизация (відновлення втраченого з віком обсягу), контурна пластика (поліпшення обрисів обличчя), іміджева корекція (збільшення обсягу губ, підборіддя і т.д ), корекція асиметрії разлочних частин обличчя. Склад препарату підбирається в залежності від того, яка мета процедури. Для різних зон обличчя рекомендовано використовувати філери з певним ступенем щільності гелю і концентрацією гіалуронової кислоти. Всі ці нюанси детально можна буде обговорити під час консультації. Від складу препарату залежать і встановлюються на ін’єкції гіалуронової кислоти ціни.

Після процедури

Ін’єкції займають в середньому 15-30 хвилин. В результаті процедури виникає невелика припухлість. Тримається вона протягом 1-2 днів. Також в числі можливих побічних ефектів: печіння, слабкі больові відчуття, незначне обмеження мімічних рухів.

У першу добу після процедури рекомендується прикладати холод. При необхідності можуть бути призначені фізіотерапевтичні процедури, антибіотики, масаж. Слід уникати надмірних фізичних навантажень і перегрівання.

Мінімальний термін дії препарату – півроку. Згодом головний працюючий склад розсмоктується і залишає організм, розпадаючись на вуглекислоту і воду, не надаючи побічних дій. І, найголовніше, ці препарати не викликають ніяких необоротних змін в тканинах пацієнта.

Можна при бажанні пройти повторну процедуру – її ефект буде більш тривалим і стійким. Більшість пацієнтів дуже задоволені результатами ін’єкцій і використовують даний метод омолодження багаторазово.

Вартість процедури

На ін’єкції гіалуронової кислоти ціна в Києві досить доступна. З урахуванням всіх незаперечних переваг даної процедури її вартість сміливо можна назвати демократичною.

Якщо вам необхідні ін’єкції гіалуронової кислоти для омолодження, збільшення губ або іншої мети, запишіться до мене на прийом і консультацію. Зробити це можна вже зараз, заповнивши форму на сайті.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот