Видалення гинекомастии в Києві

Гінекомастією називається збільшення розміру чоловічих грудних залоз. Справжня гінекомастія – це результат розростання залозистої тканини. Існує і помилкова гінекомастія – вона виникає у чоловіків через рясні жирові відкладеня. При такому явищі, як гінекомастія, операція в багатьох випадках є єдиних вирішенням проблеми.

Основний прояв справжньої форми патології – наявність в тканини грудної залози ущільнень. При дотику часто виникають хворобливі відчуття. Згодом вони можуть зменшитися і зникнути.

Причини і небезпека гинекомастии

У нормі чоловічі груди повинна бути плоскою, з невеликою опуклістю в зоні сосково-ареолярного комплексу (САК). При цьому залозиста тканина обмежена областю САК і не пальпується. Якщо у чоловіка м’язи грудей добре розвинені, то наповненість може бути присутнім в верхніх відділах грудної клітини, в зоні великого грудного м’яза.

Виникає справжня гінекомастія через перевагу в чоловічому організмі жіночих гормонів, які називаються естрогенами. У нормі вони утворюються в організмі абсолютно здорових чоловіків в невеликих кількостях і в печінці швидко руйнуються. Гінекомастія може виникнути або при надмірній виробленні жіночих статевих гормонів, або через низький рівень чоловічих гормонів.

Рідше дана патологія розвивається внаслідок пухлинних захворювань яєчок, надниркових залоз, шлунка, підшлункової залози або легенів. Може вона виникнути і через вживання алкогольних напоїв. Вкрай небезпечним з цієї точки зору є пиво, оскільки в ньому багато речовин, які мають естрогенну активність.

Якщо дана патологія тривалий час залишається без уваги, підвищується ризик розвитку злоякісної пухлини. Бути пильними слід, якщо виникають такі явища, як збільшення пахвових лімфовузлів, кров’янисті виділення з соска.

Хірургічне лікування

Мета оперативного втручання – видалення у пацієнта тканини грудної залози і відновлення відповідного нормі контуру. При такій патології, як гінекомастія у чоловіків, операція може здійснюватися різними способами. Широко використовуються такі методи:

  • видалення залози через параареолярний розріз зі збереженням ареоли;
  • видалення залози через параареолярний розріз з додатковою ліпосакції;
  • видалення залози з ліпосакції і ціркумареолярной або горизонтальної еліпсовою резекцією тканини;
  • ендоскопічна мастектомія.

Операцію можна зробити під місцевою або загальною анестезією. Зазвичай пацієнти переносять її досить легко, тобто необхідності в тривалому реабілітаційному періоді не виникає.

Зазвичай госпіталізація становить всього одну добу. Якщо розміри гинекомастії невеликі, то пацієнту можна піти з клініки вже через кілька годин після завершення операції.

Протягом 2-3 тижнів прооперовані чоловіки носять спеціальну білизну. Цей захід необхідний для адекватного скорочення шкіри і правильного формування контуру м’язів. До роботи можна буде повернутися дуже скоро – через 5-7 днів після операції або навіть раніше. Займатися спортом дозволяється через 3-4 тижні.

Хибна гінекомастія усувається шляхом видалення надлишку жирової тканини ліпосакції. Здійснюється це за допомогою невеликих проколів на шкірі.

Вибір хірурга

Гінекомастія в клініках Києва видаляється із застосуванням найсучаснішого обладнання. Вирішуючи, хто буде робити вам операцію, постарайтеся дізнатися про фахівцях якомога більше. Людина, якій ви збираєтеся довіритися, повинна мати високу кваліфікацію і гідний досвід.

Якщо ви вже цікавилися, скільки може вам обійтися операція з видалення гінекомастії, то переконалися, що ціна досить демократична. Це не дуже велика плата за повернення тілу естетичного вигляду і усунення ризику захворіти на рак.

Від чого залежить те, у скільки обійдеться видалення гінекомастії в Києві? У числі факторів, що впливають на ціну – рівень клініки і хірурга, складність випадку, вид анестезії і не тільки. Якщо у вас діагностована гінекомастія і потрібно дізнатися вартість операції вже зараз, просто перейдіть у відповідний розділ сайту.

Фото до/после

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот