Блефаропластика в Києві

Повіки – це проблемна область обличчя, так як ознаки старіння тут проявляються рано і явно. З естетичної точки зору очі мають колосальне значення, оскільки знаходяться в центрі уваги, практично постійно. Вікові зміни проявляються надлишками шкіри в області верхніх повік, зморшками на нижніх повіках і мішками під очима. Згодом підтяжка повік за допомогою спеціальних вправ вже не рятує, але ефективно вирішити проблему допоможе операція під назвою блефаропластика.

Блефаропластика – процедура, що дозволяє значно поліпшити стан повіки і області навколо очей за допомогою часткового видалення або перерозподілу внутріорбітального жиру, видалення надлишку шкіри і підтяжки кругового м’яза. Цей напрямок в естетичній хірургії – один з найпопулярніших.

Що потрібно знати про блефаропластиці

Вікових обмежень для цієї операції немає. Пластика верхньої і нижньої повіки може бути зроблена як в зовсім молодому, так і в літньому віці. Тим не менше, більшість пацієнтів старше 35 років.

Оскільки шкіра повік дуже тонка, заживає вона досить легко і швидко. Рубець зазвичай проходить по складці повіки, а тому практично непомітний.

Пластика повік проводиться за наявності таких проблем:

 • опущення верхніх повік або слізних залоз в їх області;
 • зморшки або надлишок шкіри нижніх повік;
 • мішки під очима;
 • в’ялість м’язи;
 • виражені Носослізні борозни.

Також операція показана, якщо в області верхніх повік шкіра нависає, в результаті чого поле зору звужується і огляд ускладнюється. Коли ці викликані віковими зміни вади будуть відкориговані, обличчя стане набагато більш молодим і привабливим.

Зона навколо очей називається периорбитальной областю. Прояви старіння тут діляться на 4 типи:

 • початкові зміни в області повіки, при яких шкірна і м’язова слабкість мінімальні, а грижовоговипинання незначні;
 • вищеописані прояви поєднуються з надлишками шкіри в області повік, причому вікові зміни вже переходять на щоки;
 • триваючі зміни в області навколо очей, що супроводжуються опущенням брови, виникненням повіку-щічної борозни, поглибленням носо-губної складки і більшою виразністю надлишків шкіри;
 • глибокі зміни, при яких слізні і віко-щічні борозни явно виражені, мають місце глибокі носо-губні складки та малярні мішки, а також значний надлишок шкіри.

У віці 35-40 зазвичай присутні тільки зміни 1-го типу. В цьому випадку блефаропластика повік зводиться до видалення надлишку жиру. У пацієнтів старшого віку частіше присутні зміни 2-3 типу. Для вирішення проблеми потрібно видаляти надлишок шкіри, а іноді і м’язів. При наявності змін 4-го типу виникає необхідність в підтяжці середньої зони обличчя.

Досить часто я працюю з пацієнтами з опущеними бровами. У такій ситуації просте висічення шкіри повіки дало б короткочасний ефект. Згодом брови опустилися б ще нижче, і надлишок шкіри виник би знову.

Результатом пластики повік стає більш відкритий і живий погляд в поєднанні з меншим нависанням шкіри. Техніка виконання операції в кожному випадку підбирається індивідуально.

Тривалість операції залежить від обсягу та складності необхідних маніпуляцій. Зазвичай процес операційного втручання триває від 30 хвилин до години.

Найчастіше блефаропластика робиться під місцевим наркозом. При цьому повіки і область навколо них знеболюються, а пацієнт перебуває в розслабленому стані. Однак можна провести операцію на повіках і під загальним наркозом або внутрішньовенної седацией. Особливо в тих випадках, коли необхідно створити комфортні умови для пацієнтів, які важко психологічно і емоційно сприймають факт самої операції.

Особливості верхньої блефаропластики

Як проводиться блефаропластика верхніх повік? За результатами передопераційної розмітки визначається кількість шкіри, яку слід видалити. При необхідності під час операції я видаляю не тільки шкіру, але і ділянку м’язів і жиру. Коли операція закінчена, залишається накласти косметичні шви.

Особливості нижньої блефаропластики

Перед операцією на нижніх повіках я визначаю, чи є надлишок шкіри і жиру. Також потрібно врахувати такий фактор, як тонус повіки. При надлишку шкіри використовується черезшкірний доступ. Розріз робиться на шкірі, при цьому відступ від війкового краю – в межах 2-3 мм. Крім надлишку шкіри, при необхідності, віддаляється і ділянка кругової м’язи. Після цього на рану накладається шов.

Транскон’юктівальная блефаропластика

Якщо надлишку шкіри немає, то проводиться транскон’юктівальная блефаропластика нижніх повік. Така операція показана досить-таки молодим пацієнтам, у яких немає надлишків шкіри. Я роблю розріз тканин з внутрішньої сторони повік, тож після операції ніяких слідів немає. Жир під час такої процедури частково видаляється або перерозподіляється.

Протипоказання до проведення пластики повік

При деяких станах проводити дану операцію небезпечно. Серед них:

 • підвищений внутрішньоочний тиск;
 • синдром сухих очей;
 • патології щитовидної залози супроводжуються вираженим екзофтальмом;
 • проблеми з серцево-судинною системою;
 • цукровий діабет в стадії розвитку вираженої ангиопатии;
 • пухлинні захворювання;
 • порушення згортання крові.

Післяопераційне відновлення

Для блефаропластики характерні короткий період реабілітації і мінімальна ймовірність ускладнень. Проте, перші тижні відновного періоду можуть відбитися на результаті операції.

Перший час ви можете відчувати певний дискомфорт. Це трапляється після будь-якого хірургічного втручання. Певне занепокоєння заподіють набряклість і синці, але після прикладання компресів і нанесення спеціальних мазей вони зникнуть.

Поки шви не зняті, ні в якому разі не можна торкатися до шкіри навколо очей або впливати на неї іншим способом. Гігієнічний догляд за очима доведеться здійснювати з особливою акуратністю, а від використання контактних лінз краще утриматися.

Зменшення синців навколо очей ви помітите вже через 5-7 днів. Відчувши себе нормально, ви зможете повернутися до роботи, але фізичних навантажень і підйому важких предметів, теплових процедур, доведеться ще деякий час уникати.

Коли ви побачите результат

Ефект операції буде проявлятися протягом кількох тижнів. Шов почне бліднути і з часом перетвориться на непомітну лінію, надійно заховану в контурах повік.

Результат операції довговічний, але необхідно розуміти, що ваше обличчя продовжить старіти. Проте, блефаропластика – це хороший спосіб відстрочити старість на тривалий час.

Вартість

При такій операції, як блефаропластика, вартість залежить від безлічі факторів. Серед них першочерговими є обсяг і складність необхідних маніпуляцій, метод анестезії, рівень клініки і хірурга.

Ціна на блефаропластику (пластику повік)  у.е.
Верхня блефаропластика  1000
Нижня блефаропластика  1200
Жиросохраняюща блефаропластика з кантопексіей  1500

У вас є можливість вибору, але керуватися краще не тільки вартістю пластики повік, але і рівнем майстерності хірурга. Ваші повіки гідні того, щоб довірити їх фахівця з великим досвідом роботи, високою кваліфікацією і прекрасними відгуками пацієнтів. Результат, який дає здійснювана мною блефаропластика, ви можете побачити на фото.

Доповнення до операції

Пластика повік може проводитися в комплексі з підтяжкою обличчя. У деяких випадках ці операції можуть взаємно доповнювати ефект один одного.

Також блефаропластика може бути доповнена процедурою хімічного пілінгу. Мімічні зморшки навколо очей прибираються за допомогою ін’єкцій ботокса.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

Давно хотела избавиться от нависших век над глазами, которые опускались почти до ресниц. Решилась только в 45 лет. Владимир Петрович привел мои веки "в порядок". Взгляд стал открытым, внешний вид лучше. Спасибо вам.
Мария
Одесса
Хочу поблагодарить Владимира Петровича за прекрасно проведенную блефаропластику. Благодаря вам я стала выглядеть моложе лет на 15.
Жанна
Киев

Часті питання

Блефаропластика, який наркоз використовується?

– Використовується загальний наркоз або місцева анестезія. Залежить це від побажань пацієнта. Загальний наркоз використовується для тих, кому важко психологічно буде впоратися з проведенням операції.

Блефаропластика, як довго заживає?

– Через 5 днів після операції знімаються шви. Через 2-3 тижні пацієнт може повернутися до своєї нормальної соціальної активності.

Анестезія входить у вартість послуги?

– Місцева анестезія включена у вартість операції. Наркоз оплачується додатково.

Чи можуть боліти очі після операції?

– Больові відчуття після операції практично відсутні. Може спостерігатися помірна болючість в разі напруги кругових м’язів ока. Більшість пацієнтів обходяться без застосування знеболюючих ..

На який день знімають шви?

– Шви як правило знімаються на 5-6 добу після операції.

Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот