Пластика пупка (умбілікопластіка)

Іноді люди, що мають ідеальну фігуру, соромляться роздягатися на пляжі або в басейні, тому що незадоволені видом однієї-єдиної частини тіла – зовсім невеликої, але вкрай важливою з естетичної точки зору. Йдеться про пупок. Іноді він занадто широкий і глибокий або надмірно виступає над площиною живота. Рішенням проблеми може стати пластика пупка (умбілікопластіка).

Сучасна пластична хірургія має в розпорядженні всі необхідні засоби для усунення практично будь-яких дефектів пупка. Можна змінити його розмір, форму або загальний вигляд. Після операції пацієнт отримує пупок, який відповідає стандартам краси – акуратний, воронкоподібний, розташований на середній лінії живота, на рівній відстані від лобка і мечоподібного відростка грудної клітини.

Показання до хірургічного втручання

Зовнішній вигляд пупка залежить не від спадковості, а від того, як пуповина була оброблена при народженні і ретельно чи доглядали за пупкової ранкою. Якщо щось було зроблено невірно, з’являється дефект, з яким без пластичної операції довелося б миритися все життя. У дорослому віці негативний вплив на зовнішній вигляд пупка можуть надати такі явища, як травми, невдалий пірсинг, пупкова грижа, різкі коливання маси тіла (наприклад, при вагітності).

Дефекти даної частини тіла на стан здоров’я ніяк не відбиваються. Корекція пупка здійснюється виключно з естетичними цілями. Зазвичай за допомогою звертаються люди з такими проблемами:

  • пупок виступає над площиною живота через те, що пуповина при народженні була неакуратно або неправильно перев’язана;
  • пупок дуже глибокий, при цьому в ньому накопичується специфічний секрет, який складно видалити, в результаті виникає стійкий ефект брудного тіла;
  • пупок розтягнувся через вагітність, обвис в результаті різкого схуднення або вікових змін, деформований після черевної операції;
  • через пупкову грижу пупок великий, круглий і опуклий;
  • шкіра навколо пупка покрита шрамами;
  • пупок розташований несиметрично;
  • пупок відсутній в результаті агресивного (вилучено при хірургічному лікуванні пупкової грижі) або ускладненого хірургічного втручання.

Як проходить операція

Займає умбілікопластіка від 30 до 90 хвилин і частіше проводиться під місцевим наркозом. Нерідко її виконують разом з ліпосакції живота або абдомінопластикою. Дії хірурга залежать від специфіки наявного дефекту.

Для корекції естетичних параметрів пупкової зони виконується надріз, формуються потрібні форма, розмір і глибина.

Опуклість пупкової зони усувається шляхом видалення надлишків шкіри. При цьому залишившиєся тканини необхідно занурити в шкірну складку. Найбільшої майстерності від хірурга вимагає операція з відновлення втраченого пупка.

Розрізи робляться так, щоб післяопераційні рубці приховувала пупкова складка. В результаті з боку вони не помітні.

Як і будь-яке хірургічне втручання, умбілікопластіка має певні протипоказання. Не можна її робити при онкологічних захворюваннях, цукровому діабеті, порушеннях згортання крові.

Післяопераційний період

Зазвичай пацієнти легко переносять умбілікопластіку і йдуть додому вже в день операції. До повсякденних справ можна повернутися через кілька діб. Від фізичних навантажень, звичайно, протягом деякого часу потрібно буде утримуватися.

Через гематоми, що виникли навколо пупка, турбуватися не варто – вони самостійно зникають через один-два тижні. Щоб уникнути ускладнень, потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря по догляду за прооперованої зоною. Походи на пляж, в басейн і солярій необхідно відкласти до загоєння швів. Повною мірою оцінити результат пластики можна буде через півтора-два місяці.

Пластика пупка в Києві не входить в число найбільш затребуваних операцій, проте в ній все ж потребують багато. Найчастіше за допомогою звертаються жінки, однак корекцію даної частини тіла можна здійснювати незалежно від статі і віку.

Якщо ви хочете вже зараз дізнатися, скільки коштує пластика пупка, ціна вказана у відповідному розділі сайту. При виборі хірурга постарайтеся керуватися не тільки вартістю операції, але і його кваліфікацією і досвідом. Спеціаліст, який буде коригувати зовнішній вигляд вашого пупка, повинен бути вартий довіри.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот