Операція по зменшенню грудей в Києві

Редукційна маммопластика – це хірургічне втручання, мета якого полягає у видаленні надлишку тканин молочних залоз і жирової клітковини, зміщенні соска і підтяжки грудей. В результаті зменшується навантаження, яке постійно відчувають плечовий пояс і грудна клітка, а груди набувають більш гармонійну і привабливу форму.

Що потрібно знати про операції

Операція по зменшенню грудей дозволяє вирішити і функціональні, і естетичні проблеми. З естетичної точки зору мета даного хірургічного втручання – надання грудей виду, відповідного класичним канонам гармонії і краси.

У пацієнток із занадто великими молочними залозами скарги схожі: виникають болі або дискомфорт в спині або шиї, немає можливості повноцінно виконувати фізичні вправи. Через дуже високу пітливисть під грудьми постійним явищем стають шкірні роздратування, в тому числі мацерація.

Як здійснюється зменшення грудних залоз

Існують різні методики. Найпростіший спосіб – зменшення об’єму грудей за допомогою традиційної або ультразвукової ліпоаспірації. Ця методика застосовується досить рідко. Вона підходить молодим жінкам з переважанням в паренхімі жирового компонента. Операція проводиться, якщо шкіра еластична.

Найчастіше дана методика застосовується разом з класичною редукційною маммопластикою. В цьому випадку можна відкоригувати жирові складки в зоні передньої аксилярній лінії і надлишок жиру в області бічної поверхні грудей.

Також часто застосовується методика з використанням вертикального рубця. Розріз в даному випадку робиться навколо ареоли і прямує вниз, у напрямку інфрамаммарной складки. Така методика підходить, якщо у пацієнтки молочні залози середнього розміру.

Якщо розмір грудей великий, необхідно буде зробити розріз навколо ареоли, вертикально в напрямку складки грудей, а потім горизонтально. Післяопераційний рубець при цьому має форму літери «Т» в перегорнотому вигляді.

Після операції мають місце больові відчуття, синці, набряклість. Купірування болю забезпечується знеболюючими препаратами при необхідності. Але в більшості випадків вона досить помірна.

Якщо вас цікавить, який результат забезпечує операція по зменшенню грудей, фото дадуть вам наочну інформацію. Сподіваюся, що це допоможе вам прийняти правильне рішення.

Післяопераційні ускладнення

Зменшення грудей, як і будь-яка операція, пов’язана з певними ризиками. Серед них:

  • втрата чутливості шкіри грудей і сосків;
  • рубці;
  • асиметрія грудей.

Втрата чутливості (тимчасова або постійна) може виникнути через неминуче при операції перетину нервових гілочок. Ризик даного ускладнення вищий при операціях на дуже великих залозах. У такій ситуації неможливо просто змістити сосок з підлеглими тканинами, тобто доводиться їх відокремлювати.

На розмір рубців впливають різні чинники, в тому числі пристрасть до куріння і ускладнення у вигляді інфекцій або кровотеч. Асиметрія грудей може виникнути, якщо хірург внаслідок відсутності належної кваліфікації та досвіду недостатньо точно видаляє надлишкові тканини. При цьому може виникнути і таке явище, як неправильне розташування сосків або їх розташування не на одному рівні.

Скільки коштує редукційна маммопластика

На це впливають різні чинники. Коли мова йде про таку процедуру, як операція по зменшенню грудних залоз, ціна залежить від рівня клініки, майстерності хірурга, складності та ефективності застосовуваної методики, затребуваності конкретного хірурга.

Визначальним фактором при виборі повинна стати не ціна, а навички фахівця, якому ви довірите своє тіло. Щоб дізнатися вартість зменшення грудних залоз, необхідно прийти на очну консультацію, щоб адекватно оцінити вашу ситуацію. Щоб дізнатися докладніше про застосовувані мною методиках і результатах зменшуючої маммопластики, пройдіть у відповідний розділ сайту.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот