Хейлопластика або пластика губ в Києві

Хейлопластика або пластика губ: різновиди технік

Хейлопластика – це операція, що дозволяє відкоригувати недоліки в області губ. Вона може здійснюватися з естетичними або реконструктивними цілями. Ви можете побачити на фото, що хейлопластика дозволяє перетворити обличчя.

Реконструктивна пластика губ здійснюється для усунення вроджених або придбаних вад. Вона дозволяє вирішити проблему деформацій після травм, хімічних і термічних опіків. Естетична пластика губ, яка в Києві стає все більш популярною, здійснюється, якщо пацієнт хоче надати собі більш привабливий вигляд.

Результати операції

Що дає хейлопластика? Пацієнт отримує оновлені губи, а саме:

 • більший обсяг;
 • усунення асиметрії;
 • поліпшену форму;
 • позбавлення від зморшок біля нижньої губи;
 • усунення фибром і кіст в області губ;
 • позбавлення від «заячої губи», «вовчої пащі» та інших вроджених дефектів.

Фото «до і після» демонструють результати пластики губ, але не передають, скільки позитивних емоцій відчуває пацієнт. Адже область рота дуже специфічна – саме від неї багато в чому залежить привабливість обличчя.

Як проводиться хейлопластика

Отже, вид до і після хейлопластики разюче відрізняється, так що в ефективності операції сумнівів немає. Але наскільки вона сама по собі важка?

Хейлопластика губ проводиться під місцевим наркозом. Внутрішньовенна анестезія можлива, але краще обійтися без неї.

Хейлопластика губ роблять так: по контурах губ робляться розрізи, видаляються надлишки шкіри, краї розрізів з’єднуються швами, які незабаром зникнуть. Скільки триває операція? Зазвичай – годину або дві. Коли вона завершена, до губ пацієнта прикладають лід. Він зменшує набряк і пом’якшує неприємні відчуття.

Види хейлопластики

Вкорочуюча пластика губ проводиться тоді, коли має місце занадто довга губа (нижня або верхня). Хірург видаляє еллипсовидний фрагмент шкіри, і губи набувають потрібної форми.

V-Y пластика використовується тоді, коли потрібно додати губам об’єм. При цьому слизова оболонка зсувається за допомогою особливих V-образних розрізів. Вони поступово перетворюються в Y-подібний шов. Згодом він зникне повністю.

Хейлопластика «Париж» має подібності з попередньою методикою, але розрізи виконуються і у вертикальній, і в горизонтальній площині. Цей підхід дозволяє максимально індивідуалізувати процедуру і домогтися оптимального результату при будь-якій формі губ.

Хейлопластика «Булхорн» дозволяє вирішити проблему занадто пухких губ, а також довгої верхньої губи. Часто проводиться в комплексі з пластикою носа і підтяжкою обличчя. Пацієнтками в даному випадку стають жінки після 35 років. У такому віці верхня губа подовжується, а інші способи корекції належного ефекту не дають.

Протипоказання до пластики губ

У деяких випадках цю операцію проводити не можна. У числі протипоказань:

 • цукровий діабет (декомпенсована форма);
 • системна червона вовчанка;
 • гостра стадія герпесу;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • незагоєні пошкодження в області губ;
 • жар;
 • вагітність або годування груддю;
 • злоякісні новоутворення;
 • епілепсія.

Після операції

Тривалість реабілітації залежить від особливостей організму і виду оперативного втручання. Зазвичай двох тижнів для відновлення достатньо. У цей період обов’язково потрібно обмежити фізичні навантаження. До області операції слід прикладати лід.

Якщо вас цікавить ціна хейлопластики, пройдіть на відповідну сторінку сайту. Під час консультації я відповім на ваші питання.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот