Ліпосакція в Києві

Ліпосакція живота, стегон і боків

Особливості жіночої фізіології і генетично обумовленої конституції стають причиною того, що в деяких ділянках тіла накопичуються жирові відкладення. Найбільш проблемними зонами є живіт, стегна, підборіддя. Фітнес і дієти в багатьох випадках безрезультатні, і вирішенням проблеми стає операція з видалення жиру.

Необхідність в ліпосакції виникає, якщо при нормальній вазі є локальні жирові відкладення. Технічно вона являє собою відсмоктування жирової тканини. Для цього спеціальні трубки, іменовані канюлями, через прокол в шкірі містяться в підшкірний простір, і при їхній допомозі і вакууму руйнується підшкірний жир і відсмоктується. Така операція проводиться на різних ділянках тіла, тобто можлива ліпосакція стегон, живота, спини, колін, боків, субментальной області, щік і т.д.

Що таке жир

Жирова тканина є клітини, що забезпечують організму запас енергії і збереження температури тіла. Підшкірно-жирова клітковина складається з глибоких і поверхневих шарів.

У людському тілі є певна кількість жирових клітин. У міру набору ваги обсяг жиру зростає. Кількість і розподіл жирових клітин в людському організмі встановлюється ще в ранньому віці. В результаті в деяких ділянках тіла жир зберігається, навіть якщо в інших областях позбутися його вдається легко.

Під час операції хірург працює з глибинним шаром жиру. Це пов’язано з мінімізацією ризиків пошкодження шкіри і виникнення нерівностей.

Що потрібно знати про операції

Проблеми пацієнток відрізняються, тому мені постійно доводиться вирішувати різні завдання. Видалення жиру з живота і інших ділянок тіла здійснюється різними методами. Ліпосакція може бути:

  • «Суха»;
  • туменесцентная;
  • ультразвукова;
  • радиоволновая.

Я виберу оптимальну в вашому випадку методику після ретельного огляду. Мені потрібно буде оцінити структуру жирових складок, визначитися із зоною проведення ліпосакції і врахувати ваші індивідуальні особливості. Також необхідно визначитися з наркозом. У деяких випадках місцевої анестезії цілком достатньо. Загальний наркоз необхідний при об’ємній операції.

Ви б хотіли дізнатися, скільки коштує ліпосакція в Києві? Ціни бувають різними і залежать від рівня клініки, складності операції і деяких інших чинників. Однак якщо вам необхідна ліпосакція, ціна не повинна бути найголовнішим критерієм при виборі. Якісно виконувана операція є досить таки витратною процедурою, і тому не може бути дешевою. Набагато важливіше – майстерність хірурга, якому ви готуєтеся довірити своє тіло.

Ліпосакція живота в Києві проводиться багатьма фахівцями, але не всі вони володіють належним рівнем кваліфікації і досвідом. Перш ніж прийняти рішення, зважте все, перегляньте фото, ознайомтеся з відгуками. Йдучи на операцію, ви повинні бути впевнені, що вибрали гідного довіри фахівця.

Післяопераційний період

Слід пам’ятати, що будь-яке хірургічне втручання тягне за собою деякі незручності. Особливо гостро вони відчуваються в післяопераційний період.

Перші 5-7 днів після операції – це час помірних больових відчуттів, дискомфорту, набряків і невеликого підвищення температури. На наступний день після процедури пов’язки змінюються. Рекомендується протягом місяця постійно носити компресійну білизну. Знімати її можна для прийняття душу, обробки проколів антисептиком і огляду лікарем. Прийняти душ можна буде на 3-5 добу.

У перші дні післяопераційного періоду наростає набряклість в зонах ліпосакції. Вам може спочатку здатися, що це недостатньо віддалений жир, але вже через два тижні набряк починає сходити, а через місяць ви зможете об’єктивно оцінити результат операції.

Багато що залежить від компресійного трикотажу. За рахунок компресії в зонах ліпосакції набряклість зменшується, а кровообіг покращується.

У місцях, з яких був вилучений надлишковий жир, шкіра розслаблена. Компресійний трикотаж сприяє підтяжки шкірних покривів. Крім того, він перешкоджає зсуву м’яких тканин. За рахунок ефекту іммобілізації процес одужання прискорюється.

Якщо ви відчуваєте, що для усунення психологічного дискомфорту і переходу на новий якісний рівень життя вам дійсно необхідна ліпосакція, вартість і незначні незручності не матимуть значення.

Після операції ваша фігура, безперечно, покращає. Однак щоб підтримувати бездоганний результат, ви повинні докладати певних зусиль. Корисні дієтичні продукти і помірна фізична активність дозволять добитися максимального результату. Якщо ви не впевнені, чи потрібна вам ліпосакція, фото результатів на сайті і очна консультація допоможуть остаточно визначитися

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот