Пластика живота (абдомінопластика) в Києві

Народження дитини – це щастя, але в багатьох випадках після вагітності і пологів відбуваються неестетичні зміни в області живота. Рубці, розтяжки і провисання прибрати за допомогою дієт і інтенсивних фізичних вправ не вдається, але вирішенням проблеми стає абдомінопластика.

Пластика живота – це процедура, яка здійснюється з метою усунення надлишку шкірного покриву і підшкірно-жирової тканини в області передньої черевної стінки, а також відновлення м’язового каркаса передньої черевної стінки після вагітності і в зв’язку з утворенням грижових дефектів. Це одне з популярних напрямків в естетичній медицині. Підтяжка живота в Києві стає все більш затребуваною.

Особливості операції

Стандарти краси весь час змінюються. За часів середньовічних лицарів ідеальна жінка повинна була бути худенькою і крихкою, в епоху Відродження – пухленької і навіть повної. Ідеал нашого часу – струнка, підтягнута жінка, яка випромінює енергію і впевненість. На жаль, не всім вдається відповідати цьому образу в силу життєвих обставин.

В результаті збільшення у вазі, вагітності, відсутність фізичної активності, так і в кінці-кінців просто з віком відбувається таке явище, як перерозтягнення м’язів. В результаті виникає диастаз, тобто розбіжність м’язів. Позбутися від цієї проблеми за допомогою фітнесу не вдається. Відкоригувати серйозні анатомічні зміни дає можливість підтяжка живота, виконана кваліфікованим хірургом. Як і будь-яке серйозне хірургічне втручання, абдомінопластика має певні показання і протипоказання, а також особливості проведення.

Хоча найчастішим показанням є пластика живота після пологів, нерідко за допомогою звертаються жінки з проблемами зовсім іншого роду. Серед них:

 • дегенеративно-дистрофічні зміни;
 • грижі білої лінії живота;
 • зниження еластичності шкіри, що робить ліпосакцію неможливою;
 • опущення черевної стінки.

Якщо ви вже цікавилися, скільки в Києві обходиться підтяжка живота, то помітили, що ціна значно варіює, залежно від кваліфікації лікаря, складності майбутнього хірургічного втручання. Подібного роду послугу пропонують багато клінік пластичної хірургії. І вибір часом зробити дійсно складно. Які ж пріоритети у нас? Звичайно, ми намагаємося уберегти пацієнток від завищених очікувань і розчарувань. Зробити тіло ідеальним за допомогою однієї лише абдоминопластики неможливо. Іноді таку операцію необхідно доповнювати ліпосакції як в області живота, так і в сусідніх зонах. Наприклад, ліпосакція боків, ліпосакція в області талії і лобка.

Потрібно пам’ятати, що операція не є панацеєю. Правильне харчування і продумані фізичні вправи допоможуть вам закріпити результат операції і досягти приголомшливих результатів. Якщо ви ще не розібралися остаточно, чи потрібна вам абдоминопластика, фото допоможуть вам оцінити результативність такої операції, а очна консультація допоможе визначитися остаточно з варіантом абдоменопластика.

Методи пластики живота

Вибір методики залежить від особливостей шкіри пацієнта. Я виберу той варіант, який оптимальний саме для вас.

Міні абдоминопластика – це операція, яка передбачає видалення надлишків шкірно-жирового клаптя, переважно в нижніх відділах живота.

Переміщати пупок при цьому не доводиться. Розріз робиться в зоні бікіні. Згодом рубець стане практично непомітним, перетворившись в тонку смужку.

Розширена абдоминопластика – операція, при якій натяг шарів черевної стінки здійснюється шляхом видалення великих ділянок шкірного покриву. В даному випадку виникає необхідність в зміщенні пупка і формуванні нового ложа для нього.

При розширеній абдомінопластиці шви розташовуються в нижній частині живота і і навколо пупка. Це складна методика, тому від хірурга потрібно бездоганне відчуття симетрії.

Необхідність в такій операції виникне, якщо шкірно-жирова складка відрізняється значними розмірами. Тканини пупка після хірургічного втручання залишаються життєздатними, так як живить їх ніжка з усіма нервовими волокнами і судинами зберігається.

Підготовка і проведення операції

Вам потрібно буде пройти комплексне обстеження. Якщо перед пластикою живота вам показана ліпосакція, то її ми зробимо на початку операції. Абдомінопластика триває приблизно 3 години з урахуванням часу, яке займає проведення ліпосакції. Етапи операції наступні:

 • анестезія;
 • розрізи в ділянці передньої черевної стінки;
 • видалення надлишку тканини нижче пупка;
 • усунення розтяжок і шрамів, які залишилися після інших операцій, якщо такі є;
 • пластика м’язів що розійшлися;
 • накладення швів;
 • установка дренажів, а також накладення пов’язки і бандажа.

Після операції перші два тижні ви будете відчувати в області живота незначний дискомфорт. Протягом півтора місяця знадобиться носити особливу компресійну білизну. Загальні фізичні навантаження необхідно обмежити на 1 місяць, а навантаження на прес під забороною протягом 3 місяців.

Скільки коштує пластика живота в Києві

Вартість операції може бути різною і залежить від досить багатьох чинників. На таку операцію, як абдомінопластика, ціна в Києві формується в залежності від обсягу і складності роботи, рівня клініки, майстерності хірурга. Має значення і те, наскільки складним є необхідне вам хірургічне втручання.

Якщо вас цікавить, скільки коштує здійснювана мною пластика живота, ціна вказана у відповідному розділі сайту. Також ознайомтеся з відгуками моїх пацієнтів, щоб переконатися в правильності свого рішення.

Фото до/после

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот