Ринопластика в Києві

Ринопластика або пластика носа – оперативне втручання, завдання якого полягає в зміні розміру і форми зовнішнього носа, а також у відновленні функції носового дихання. В ході операції проводяться маніпуляції на кістковому і хрящової відділах носа. Пластика носа є одним із затребуваних напрямів естетичної хірургії. Вона дозволяє радикально змінити зовнішність в кращу сторону з мінімальними слідами від втручання.

Я можу підправити горбочок, звузити або вкоротити кінчик, вирівняти спинку, прибрати асиметрію крил і надлишкову ширину підстави. Після операції ви отримаєте ніс, який буде гармоніювати з іншими рисами обличчя і виглядати абсолютно природньо. Його можна буде зробити більш вузьким, прямим, коротким або довгим – можливості естетичної хірургії в цьому напрямку величезні. У багатьох випадках людям складно повірити в правдивість фото, що демонструють, як пластична операція на носі перетворює обличчя. І тим не менше ринопластика носа це робить і ці вражаючі результати реальні. Ніс, мабуть одна з самих значущих частин особи, здатних істотно вплинути на обличчя пацієнта.

Кому робиться ринопластика

В даному випадку вікові показники дуже важливі. Операція на носі може проводитися тоді, коли інтенсивний ріст організму закінчується. Раніше 16-18 років проводити її не рекомендується, так як до цього віку кістки лицьового скелета ще знаходяться в процесі активного формування.

Проводити ринопластику носа можна тільки при хорошому загальному стані здоров’я. У числі протипоказань:

 • серцево-судинні патології;
 • цукровий діабет;
 • патології нирок і печінки;
 • онкологічні процеси;
 • порушення згортання крові;
 • запалення в області передбачуваного хірургічного втручання.

Ринопластика кінчика носа

Залежно від анатомічних особливостей пацієнта і бажаного результату в ході даної операції робиться вплив на м’які тканини, хрящі або Колумелла. Вона дозволяє змінити:

 • відстань від кінчика носа до обличчя;
 • товщину області над кінчиком;
 • кут між кінчиком і верхньою губою;
 • становище носової перегородки.

В даному напрямку естетичної медицини складно виділити типові моменти, так як майже кожна операція являється унікальною по-своєму. Одні і ті ж завдання в різних випадках я вирішую різними методами. Все залежить від анатомічної будови носа, міцності тканин, товщини хрящів і багатьох інших факторів.

пластика кончика и спинки носа

Як ви можете побачити на фото (ринопластика кінчика носа і спинки) дозволяє зробити риси обличчя набагато більш гармонійними і привабливими.

Пластика крил носа

Дана операція дає можливість прибрати асиметрію ніздрів, відкоригувати довжину, ширину і товщину крил носа. Вона може стати як основним моментом хірургічної процедури, так і складовою частиною комплексної ринопластики носа. Показаннями до проведення такої операції на ніс є:

 • занадто широкі або довгі крила;
 • асиметрія крил;
 • потовщення шкіри в області крильевих хрящів і ніздрів;
 • западання ніздрів.

Операція на крилах носа може здатися досить легкою, тому що не зачіпає функціональні відділи. Однак її результат повинен бути бездоганним з естетичної точки зору, тому від хірурга вона вимагає досвіду і майстерності.

Пластика крыльев носа

Дефекти в області крил носа можуть бути вродженими і набутими в результаті опіків, пухлинних захворювань в області обличчя, а також невдалої пластики в минулому. Іноді необхідність в даній операції виникає після ринопластики кінчика. Корекція носа проводиться шляхом відсікання тканин різними способами в залежності від характеру наявних вад.

Післяопераційні рубці в області носо-губних складок і складок крил носа через деякий час стануть абсолютно непомітними. Якщо потрібно відновити крила носа після травми, то робота значно ускладнюється. В цьому випадку потрібно задіяти навколишні тканини або трансплантувати власні хрящі пацієнта, наприклад, з носової перегородки або вушної раковини.

На фото видно, що ринопластика крил носа дійсно дозволяє кардинального змінити зовнішність в кращу сторону. А привабливе обличчя – це впевненість в собі, душевний комфорт і успіх.

Як підготуватися до операції

Від підготовчого періоду до операції на ніс, в чималому ступені залежить, наскільки процедура буде успішною, а відновлення швидким. На що треба звернути увагу?

За кілька тижнів до ринопластики носа рекомендується припинити відвідування солярію, тривалі сонячні ванни і прийом розріджуючих кров препаратів. Таких як аспірин, аспекард, наприклад. Якщо ви курите, то під час підготовчого періоду бажано звести споживання сигарет до мінімуму. А краще взагалі припинити куріння. Від прийому алкоголю теж краще утримуватися. Він може провокувати набряки і кровотечу.

За тиждень до ринопластики носа рекомендується звести до мінімуму використання косметичних засобів для обличчя. Щоб запобігти розвитку алергічних реакцій, не варто в цей період починати користуватися новою косметикою. Якщо ви носите важкі окуляри, то слід задуматися про більш легкі оправи або лінзи (в післяопераційний період це буде дуже важливо). У деяких випадках тиск дужки окулярів на перенісся неприпустимо протягом 1,5- 2 місяців. І звичайно ж, потрібно налаштуватися на позитивний лад: ви робите крок, який покращить не лише ваш зовнішній вигляд, але і якість вашого життя.

Це загальні рекомендації для пластики носа, але в кожному конкретному випадку вони трохи змінюються і доповнюються. Ми з вами все обговоримо, і ви зможете підготуватися до операції правильно.

Ін’єкційна ринопластика

Ін’єкційна ринопластика – зміна форми носа, здійснюване за допомогою уколів на основі гіалуронової кислоти. Ця щадна методика ідеальна для корекції не надто явних вад, тобто у випадках, коли в об’ємної і складної операції немає необхідності. Контурна пластика носа дозволяє:

 • вирішити проблему асиметричних крил носа;
 • прибрати наслідки отриманої травми;
 • здійснити корекцію кінчика або середньої лінії носа;
 • скорегувати кут між лобової зоною і переніссям;
 • усунути горбочок на носі;
 • усунути дрібні нерівності або дефекти після виконаної раніше ринопластики.

Нехирургическая иньекционная ринопластика

Процедура не вимагає спеціальної складної підготовки пацієнта і триває всього 30-40 хвилин. Набряків, гематом і швів після неї не буде. Ефект процедури триває від року до двох років. Контурна ринопластика, має мінімальні терміни реабілітації. В середньому 1-3 дні.

Скільки коштує пластика носа

Це залежить від багатьох факторів, з яких найважливішим є ступінь складності майбутньої операції. На таку процедуру, як ринопластика носа, ціни можуть варіювати. Ключовими факторами, що впливають на вартість процедури, є рівень кваліфікації хірурга і то, наскільки інноваційними технологіями він користується.

На таку операцію, як пластика носа ціни в Києві, в основному, цілком доступні за рахунок високої конкуренції між клініками. Ви можете вибирати з безлічі фахівців, але перевагу слід віддати лікаря з великим досвідом роботи і хорошими відгуками пацієнтів. Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує ринопластика носа, виконувана в Києві саме таким хірургом, просто перейдіть за посиланням на відповідну сторінку цього сайту.

Операція Вартість (у.е.)
   
Кістковий відділ (видалення горбинки, звуження спинки, усунення деформацій) від 3500
Хрящової відділ (кінчик носа) від 2500
Пластина ніздрів зменшуюча від 1000
Виправлення перегородки від 1500

Результат, який дає операція ринопластика носа, до і після фото можна подивитися в галереї фото. Я сподіваюся, що ці знімки допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот