Лікування гіпергідрозу (уколи від пітливості)

Гіпергідроз – це підвищене потовиділення. Виникає дане явище при інтенсивних фізичних навантаженнях, споживанні великої кількості рідини, в стресових ситуаціях. Однак іноді причиною проблеми є порушення функції нервової системи. Можна використовувати найдорожчі дезодоранти, постійно приймати душ, носити з собою змінні сорочки, але всі ці заходи повноцінного вирішення проблеми не забезпечують. Сьогодні все більше жителів Києва вибирає лікування гіпергідрозу уколами ботокса або диспорта.

Надмірне потовиділення – це проблема серйозніша, ніж просте побутове незручність. Постійна вологість стоп і долонь створює сприятливі умови для розвитку грибкових інфекцій. Люди з підвищеним потовиділенням частіше страждають застудами. Для чоловіків особливо актуально лікування підвищеної пітливості долонь, оскільки при рукостисканні волога рука створює образ невпевненого в собі людини.

Причини підвищеної пітливості

До сих пір точно не відомо, чому виникає первинний гіпергідроз. Прийнято вважати, що розвитку даної патології сприяють такі чинники, як спадковість, алергічні реакції, надмірна вага, куріння.

При цьому захворюванні потові залози зберігають нормальний розмір, тобто проблема обумовлена саме їх гіперфункцією. Хоч би якими були причини проблеми, вона стає джерелом психологічного дискомфорту і перешкодою для повноцінного спілкування з оточуючими.

Механізм дії ботокса

Активною речовиною препарату є очищений ботулинический нейротоксин типу А. Він блокує пресинаптичні мембрани нервових клітин, що іннервують потові залози. Ефект такої процедури триває в разі гіпергідрозу в середньому близько 6-8 місяців. Після чого цю процедуру можна повторити за бажанням пацієнта.

Імпульс від нервових закінчень не надходить до потових залоз. В результаті функціональна активність потових залоз на час дії активної речовини відключається.

Переваги ботокса

Позбутися від патологічного потовиділення можна декількома способами. Це, як зазначено вище, ін’єкції ботокса, операція симпатектомія, при якій ендоскопічним способом перетинаються нервові стовбури блукаючого нерва, також можуть давати тимчасовий ефект деякі фізіотерапевтичні процедури і використання антиперспірантів. Так чому ж в Києві лікування підвищеної пітливості саме за допомогою ботокса стає все більш затребуваним? Основні переваги даного методу наступні:

  • ефективність;
  • надійність;
  • безпека;
  • відсутність необхідності в хірургічному втручанні;
  • мінімум обмежень;
  • відсутність періоду реабілітації;
  • чудовий естетичний ефект.

Уколи ботокса від пітливості високоефективні, тому що впливають безпосередньо на причину проблеми. Одна ін’єкція дозволяє забути про гіпергідроз на довгий час. Інші методи лікування – використання транквілізаторів, гіпноз, аутотренінг – не дають вираженого довгострокового ефекту. А при ін’єкціях ботоксу це виключено.

Уколи від гіпергідрозу робляться в амбулаторних умовах – процедура не вимагає наркозу і займає мінімум часу. Вам не доведеться турбуватися про такі прикрі явища, як відновний період, післяопераційні рубці і ускладнення.

Лікування ботоксом застосовується з 1994 року, що говорить про нешкідливість препарату. Яких-небудь строгих обмежень воно за собою не тягне. Після процедури просто потрібно буде ненадовго відмовитися від відвідування сауни, інтенсивних фізичних навантажень і вживання алкоголю.

Протипоказання до процедури

Не можна робити ін’єкції при гіперчутливості до препарату, в період виношування дитини, при лактації, при патологічних станах, пов’язаних з підвищеною кровоточивістю, при ГРВІ. Також, процедура під забороною, якщо в області уколів присутній запалення.

Потрібно пам’ятати, що ботокс застосовується тільки для лікування первинного гіпергідрозу. Такий стан, як вторинний гіпергідроз, вимагає обстеження для виявлення справжньої причини патології та ефективного впливу на неї.

Ціна на лікування гіпергідрозу в Києві цілком доступна. При цьому процедура забезпечить вам не тільки усунення вологих плям і неприємного запаху, а й почуття впевненості.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот