Інтимна пластика

Інтимна пластика сьогодні не є долею обраних. До неї вже досить сміливо вдаються звичайні люди, які не бажають миритися з естетичними або функціональними вадами своїх зовнішніх статевих органів.

Інтимна хірургія дає можливість усунути наслідки післяпологових та вікових змін. Вона вже допомогла багатьом жінкам поліпшити якість статевого життя і позбутися від комплексів.

Що потрібно знати про операції

Використовуються різні види хірургічного втручання. Операція може вирішувати такі завдання:

  • поліпшення зовнішнього вигляду інтимної зони;
  • відновлення або вдосконалення функцій інтимної зони.

Деякі жінки зовнішнім виглядом своїх статевих органів не задоволені. Це майже неминуче позначається на якості статевого життя.

У деяких жінок присутнє таке явище, як збільшені малі статеві губи. Загрози для здоров’я при цьому немає, але психологічний дискомфорт виникає нерідко. Рішенням стає Лабіопластика – хірургічне втручання, спрямоване на усунення надлишків і зменшення пігментації статевих губ.

Мала статева губа є збільшеною, якщо при бічному витягненні її величина перевищує 5 см. Подовження (елонгація) і асиметрія малих статевих губ є вродженими в більшості випадків. Зрідка виникає розтягнення малих статевих губ внаслідок хронічних захворювань або з інших причин.

Якщо вас цікавить, наскільки результативна інтимна пластика, фото наочно вам це покажуть. На сайтах провідних клінік Києва ви можете знайти величезну кількість прикладів того, що цей вид хірургічного втручання дійсно дає хороший ефект.

Зменшення малих статевих губ вирішує естетичну проблему, при цьому, всупереч стереотипам, сексуальна чутливість не зникає, а в деяких випадках навіть зростає, так як в результаті операції іноді оголюється клітор.

Інтимна пластика відноситься до «одноденних» операцій: вранці ви прийдете в клініку, а вже через кілька годин зможете повернутися додому. Зазвичай процедура триває не більше 40 хвилин. Скільки буде коштувати Лабіопластика в Києві, залежить від особливостей процедури і від виду наркозу.

Пластика піхви

У післяпологовий період багато жінок стикаються з такою неприємною проблемою, як збільшення обсягу піхви. Операція допоможе повернути  вузькість і еластичність. Здійснюється це за рахунок видалення ділянки слизової піхви. Розрізи проводяться всередині статевого органу, так що шрамів не залишиться.

Відновлювальна пластика після пологів допомагає нормалізувати роботу сечового міхура і прямої кишки. Справа в тому, що ці органи теж виявляються залучені в післяпологові зміни, в результаті чого іноді виникає проблема нетримання сечі і газів.

Багатьом жінкам важко звернутися до фахівця, навіть якщо вони відчувають, що пластика піхви їм необхідна. Але нічого ганебного в цій делікатній проблемі немає, і тому соромитися не варто.

У Києві інтимна пластика здійснюється багатьма хірургами, і гінекологами в тому числі. Перш ніж прийняти рішення, зважте всі: дізнайтеся якомога більше про зацікавив вас фахівця, ознайомтеся з відгуками його пацієнтів. Ви повинні йти на операцію з упевненістю, що можете беззастережно довіряти хірурга.

Якщо вас цікавить, скільки коштує здійснювана мною інтимна пластика, ціна вказана у відповідному розділі даного сайту. Також ви можете вже зараз ознайомитися з фотографіями, які наочно демонструють результат операції

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот