Хімічний пілінг в Києві

Хімічний пілінг шкіри – це один з найпопулярніших методів омолодження. Він дозволяє позбутися від клітин верхніх шарів шкіри і оновити її.

У Києві хімічний пілінг стає дуже популярним – ціна його доступна, а ефект очевидний. Крім того, дана процедура є неважкою, тобто ваш шлях до омолодження стає максимально комфортним.

Як відбувається хімічний пілінг шкіри

На вашу шкіру завдадуть хімічний розчин з кислотами, мінералами і глиною. Можна робити пілінг на обличчі, шиї, руках або в області декольте. Він допомагає:

  • вилікувати шкіру, пошкоджену сонцем;
  • поліпшити зовнішній вигляд рубців;
  • позбутися від деяких видів вугрів;
  • зменшити вираженість таких проблем, як пігментні плями.

На що вам потрібно звернути увагу

Як ви можете побачити на фото, хімічний пілінг дає хороший результат, а що стосується обмежень, то вони незначні. Шкіра після процедури стає чутливою до впливу сонця, тому щодня вам потрібно буде наносити сонцезахисний крем. Рекомендується використовувати якісний крем широкого спектру дії.

Можливо, до процедури вам доведеться припинити прийом деяких ліків і підготувати свою шкіру за допомогою спеціальних препаратів. Додатково вам можуть призначити антибіотики або противірусні засоби.

Види хімічного пілінгу

Дана процедура може бути поверхневої (м’якої), середнього впливу і глибокого впливу. Лікар оцінить стан вашої шкіри і визначить, який з варіантів потрібен в даному випадку.

Перед процедурою потрібна ретельна чистка шкіри. Потім застосовуються різноманітні хімічні розчини. Під їх впливом кілька шарів клітин отшелушується.

Якщо мова йде про поверхневий пілінг, то використовуються такі кислоти: пировиноградная, молочна, фітинової, глюконова, гліколева. Пілінг середньої глибини і глибокої дії здійснюється за допомогою трихлороцтової кислоти. М’який пілінг охоплює верхній роговий шар шкіри, середній пілінг працює на рівні епідермісу, а глибокий доходить до вашої дерми (при цьому пошкоджується базальнамембрана, що відокремлює епідерміс від дерми).

Показання до м’якого пілінгу – це акне, постакне, епідермальна гіперпігментація, себорея, вросле волосся. Також він проводиться для профілактики і корекції легких інволютивних змін. Показання до серединного пілінгу – гіперпігментація, рубцеві зміни на шкірі, корекція інволютивних змін. Глибокий пілінг потрібен при дрібних і виражених зморшках, загальною в’ялості шкіри, дрібних поверхневих рубцях, наслідках акне.

Що ви можете відчути під час цієї специфічної процедури? Іноді виникає печіння, а потім поколювання. Прибрати ці неприємні ефекти допомагають холодні компреси. Під час або після глибинного пілінгу нерідко виникає необхідність в знеболюючих.

Які побічні ефекти

Після процедури виникає почервоніння, потім лущення. Через 3-7 днів ці неприємні ефекти йдуть. М’який пілінг можна повторювати кілька разів, поки ви не отримаєте той результат, який хочете.

Іноді після середнього і глибинного пілінгу розвивається набряк. Вкрай рідко трапляються більш неприємні ситуації: з’являються бульбашки, які потім лопаються, або кірка (вона буріє і лущиться від 7 до 14 днів). Повторити цю чарівну процедуру можна буде через 6-12 місяців.

У числі можливих ускладнень – тимчасове або постійна зміна кольору шкірного покриву. Також можуть з’явитися рубці.

Якщо має місце зараження вірусом герпесу, то в результаті процедури він може активізуватися. Вирішити цю проблему допоможуть спеціальні препарати.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот