Пластика сосків і ареоли

Пластика сосків – хірургічне втручання, мета якого полягає в усуненні таких косметичних недоліків, як занадто великий розмір сосків або їх втягнутість. В результаті загальний вигляд грудей значно поліпшується.

Надто великі соски виглядають не естетично, навіть якщо форми і обсяг молочних залоз ідеальні. Що стосується втягнутих сосків, то вони завдають багато труднощів годуючим матерям. В цьому випадку пластика сосків не тільки усуває естетичний недолік, але і дозволяє вирішити проблеми з годуванням.

Що потрібно знати про операції?

Якщо проводиться тільки невелика корекція, то досить місцевої анестезії. Якщо операція комплексна, – використовується загальний наркоз.

Пластика соска і ареоли зазвичай входить в групу хірургічних заходів з реконструкції грудей. Серйозні дефекти, недорозвинення, втрата грудей в результаті видалення з метою лікування раку – все це є для жінки джерелом важкого стресу. Ця психічна травма може відбитися на самооцінці, відносинах з близькою людиною і інших важливих сторонах життя.

Естетична хірургія дає можливість жінці повернути відчуття повноцінності. Пластика грудей і сосків, виконана досвідченим хірургом, дозволяє домогтися приголомшливих результатів.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот