Збільшення підборіддя (ментопластіка) в Києві

Сучасні підходи до корекції підборіддя

Протезування підборіддя дозволяє відкоригувати підборіддя за допомогою імплантів. Вони впроваджуються під окістя передньої частини нижньої щелепи.

Відповідно до загальноприйнятих канонів краси підборіддя повинно трохи видаватися за межі лицьової області. Збільшуюча ментопластіка є оптимальним рішенням проблеми в тих випадках, коли підборіддя дуже мале і утворює з поверхнею обличчя практично пряму лінію.

Як проводиться операція

Тривалість процедури в більшості випадків – близько 1,5 години. Виконувати її можна під різними видами наркозу (місцевим або загальним). Оптимальний варіант анестезії вибирається з урахуванням різних значущих чинників, в числі яких обсяг проведеної операції, загальне самопочуття пацієнта, його душевний стан і побажання.

Зазвичай перетин здійснюється по слизовій оболонці, в зоні перехідної складки між нижньою губою і альвеолярними відростками різців. В результаті післяопераційного рубця не залишається. Підборіддя збільшується за допомогою ендопротезів з силіконом, а для корекції контуру і форми застосовуються перфоровані і неперфоровані імпланти.

Сучасні технології дозволяють підібрати оптимальну форму імпланту. За допомогою комп’ютерного моделювання можна навіть створювати індивідуальні моделі, завдяки яким пропорції обличчя максимально наближаються до досконалості. Для виготовлення імплантів використовуються гіпоалергенні, полегшені і при цьому високоміцні матеріали.

Післяопераційні рекомендації

Після хірургічного втручання по збільшенню підборіддя рекомендується перші дні відпочивати, уникаючи не тільки фізичних, а й психологічних навантажень. Післяопераційний набряк проходить дуже швидко, тому турбуватися через нього не слід.

Остаточні результати цієї досить нескладної операції можна буде побачити і усвідомити через 3-6 місяців. Зазвичай вони дуже явні і доставляють пацієнтам величезну радість.

Переваги операції

За допомогою ментопластики можна скорегувати аномалію підборіддя, яка проявляється в його зсуві назад в поєднанні з нормальним розміром. Крім того, таке хірургічне втручання показано, якщо у пацієнта дуже западає назад нижня щелепа. Ця проблема може виникнути в результаті недорозвинення кісткової структури, яка іменується в медицині «мікрогнатія», або після перенесених травм.

Якщо є проблеми з жуванням або патологічні зміни прикусу, то ментопластика не допоможе. У таких випадках необхідно ортодонтичне лікування.

Протипоказання

У деяких ситуаціях робити ментопластику не можна. Основні протипоказання – це:

  • інфекційно-запальний процес в області слизової оболонки ротової порожнини;
  • цукровий діабет;
  • патології серцево-судинної системи;
  • порушення психо-неврологічного характеру.

Вартість операції

Ціна на збільшення підборіддя в клініках Києва, як правило, варіює. Пов’язано це з тим, що різні випадки вимагають різного обсягу роботи і кількості матеріалів. Зазвичай у пацієнтів є можливість вибрати з декількох цінових варіантів.

Якщо вам необхідна ментопластіка, ціна не повинна стати ключовим фактором при виборі хірурга. Набагато більше значення мають кваліфікація і досвід фахівця, якому ви збираєтеся довірити своє підборіддя

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот