Пластика сідниць (Глютеопластіка) в Києві

Об’ємні і при цьому пружні сідниці – невід’ємна частина привабливого жіночого образу. Якщо за допомогою фітнесу не вдається надати цій частині тіла красиву форму, вирішенням проблеми стає естетична хірургія.

Глютеопластика (ендопротезування сідниць) – це хірургічне втручання, що здійснюється з метою корекції форми сідниць і додання їм обсягу за допомогою імплантів. Така операція доступна не тільки зіркам шоу-бізнесу, а й звичайним жінкам, які хочуть зробити своє тіло краще.

Що потрібно знати про глютеопластику

Пластика сідниць здійснюється, якщо обсяг та форма сідничної області пацієнта є незадовільною, або в зв’язку з вродженими особливостями статури, або внаслідок травми. У ситуаціях, коли причиною проблеми є провисання шкіри, проводяться альтернативні операції.

Виробники імплантів для сідниць сьогодні пропонують широкий вибір продуктів з різноманітними параметрами. Я підберу оптимальну модель з урахуванням ваших побажань і особливостей вашого тіла.

Імпланти для сідниць мають дуже міцну і надійну оболонку, так що можливість пошкодження виключена. Наповнювачем є в’язкий гель, тому сідничний область на дотик не відрізнятиметься від природної.

Форма сідничних імплантів може бути круглої (підходять для округлих сідниць) або анатомічної (використовуються для сідниць «грушоподібної» форми). Найважливішим кроком на шляху до досконалості вашого тіла стане підбір розміру імплантів. Якщо вибрати дуже великі, то вони будуть випирати, спотворюючи форму сідничної області. Надто маленькі імпланти просто не дадуть необхідного естетичного результату.

Як пройде операція

Глютеопластика (ендопротезування сідниць) здійснюється під загальним наркозом. Тривалість операції – приблизно 2 години.

Розрізи в даному випадку невеликі – не більше 5 см. Виробляються вони в крижової області. У майбутньому їх приховає природна шкірна складка. Через ці розрізи імпланти поміщаються в великий сідничний м’яз.

Це дуже тонка і складна робота: поруч з місцем хірургічного втручання знаходяться найважливіші нерви і кровоносні судини. Якщо недосвідчений хірург випадково зашкодить їх, наслідки можуть бути неприємними – аж до явних порушень ходи. Однак якщо ви звернетеся до кваліфікованого і гідного довіри фахівця, то все пройде добре.

Після операції

Першу добу після хірургічного втручання потрібно буде провести в стаціонарі. Протягом 2-3 днів ви не зможете спати на спині. Крім того, 2-3 тижні вам потрібно буде намагатися сидіти якомога менше, щоб навантаження на сідниці з імплантами була мінімальною.

Компресійна білизна і обмеження фізичних навантажень будуть необхідні протягом місяця. До занять спортом ви повернетеся через 2-3 місяці. Але внутрішньом’язові ін’єкції з цього часу потрібно буде робити не в сідничний м’яз, а іншу область.

Підтяжка сідниць

Зовнішній вигляд сідниць може значно погіршитися внаслідок різкого схуднення, вікових змін, набору ваги. З такою неприємною проблемою стикаються і жінки, і чоловіки. Виходом із ситуації є підтяжка сідниць, здійснювана кваліфікованим фахівцем. Хірургічне втручання має сенс в таких випадках:

  • в нижній частині сідниць присутні виражені надлишки шкіри;
  • ви відчуваєте незадоволеність зовнішнім виглядом сідничної області і не можете добитися бажаного результату за допомогою спортивних вправ.

Якщо вас цікавить, скільки коштує підтяжка або збільшення сідниць, ціна вказана у відповідному розділі сайту. Результат, який дає операція, можна побачити на фото.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот