Ліпофілінг в Києві

Сьогодні корекцію фігури можна здійснити без загального наркозу, скальпеля і тривалого відновного періоду. Ліпофілінг – це пересадка власних жирових клітин пацієнта з однієї ділянки тіла в інший.

Зазвичай «донором» необхідних клітин стають жирові складки в області живота. Пересадити їх можна практично в будь-яку іншу частину тіла.

Що потрібно знати про липофилинг

Ліпофілінг можна здійснювати під місцевою анестезією або загальним наркозом. Проводиться процедура амбулаторно.

На місця забору і введення жирових клітин накладаються бактерицидні пластирі. Якщо пересідає значний обсяг жиру, потрібно буде носити компресійну білизну.

Ліпофілінг можна поєднувати з іншими естетичними операціями. У їх числі – мастопексия, підтяжка обличчя, ліпосакція.

Через 2-3 місяці можна ввести жир повторно. Це дозволить створити більший обсяг.

Існує безліч видів липофилинга. Найчастіше робота проводиться над наступними ділянками тіла:

 • губи;
 • вилиці;
 • носогубні складки;
 • носослізні борозни і глибока очниця;
 • сідниці;
 • руки;
 • ноги;
 • груди.

Ліпофілінг губ дозволяє збільшити їх розмір або відкоригувати їх форму. Також при цій процедурі розгладжуються сітчасті зморшки навколо оброблюваної області. Ліпофілінг носогубних складок дозволяє прибрати один з найхарактерніших ознак старіння. Глибокі складки йдуть, створюється природна гладка поверхня.

Ліпофілінг сідниць – це прекрасна альтернатива імплантам. Дана процедура дозволяє збільшити сідниці і надати їм бажану форму.

Ліпофілінг ніг дозволяє збільшити обсяг гомілок і колінних суглобів. Форму ніг можна поліпшити і за рахунок збільшення інших проблемних областей.

Ліпофілінг рук це введення в кисті рук невеликих обсягів жиру з метою розгладження дрібних зморшок і усунення ефекту «кістлявих рук». Така процедура дає відчутний омолоджуючий ефект.

Особливим напрямком роботи є липофилинг носо-сльозних борозен. У цій області шкіра дуже тонка і ознаки старіння тут з’являються рано. Крім того, через порушення обмінних процесів формуються порожнечі і темні кола. Ліпофілінг дозволяє відкоригувати ці негативні зміни.

Ліпофілінг грудей

Це один з найбільш ефективних способів відновлення форми молочних залоз. Він дозволяє виправити явну асиметрію і надати цій області жіночого тіла більш естетичний вигляд. При цьому чужорідні штучні матеріали вставляти в груди не доведеться.

Ліпофілінг грудних залоз має безліч переваг. Основними є такі:

 • власний жир не може бути сприйнятий організмом як чужорідне тіло, так що ризик відторгнення виключений;
 • алергічні реакції відсутні;
 • післяопераційних рубців не буде;
 • якість шкіри в області грудних залоз поліпшується – вона омолоджується, а цього не дасть жоден імплант.

Однак збільшення грудей власним жиром має і деякі недоліки. Зокрема, така процедура не дозволяє кардинально збільшити розмір (наприклад, з 1-го до 4-го). Максимальне збільшення за цим методом не перевищує 1.5-2 розміру. У деяких випадках, для досягнення оптимального результату, необхідні додаткові корегіруючі процедури липофилинга.

Як проводиться липофилинг

Перша стадія процедури – паркан жирових клітин. Робиться це через тонкі проколи за допомогою шприца і канюлі.

На другій стадії отримані клітини обробляють за допомогою центрифуги і відмивають для очищення від непотрібних домішок. Потім вони вводяться більш тонкими канюлями і шприцом в потрібну область. Від 40 до 60% пересаджених клітин гинуть протягом декількох днів. Продукти загибелі цих клітин розсмоктуються. Грамотний хірург обов’язково врахує цю обставину при визначенні необхідного обсягу ін’єкцій. У зв’язку з чим найчастіше робиться незначна гіперкорекція.

Після процедури

Ліпофілінг зазвичай триває від півгодини до 2 годин. Час процедури залежить від обсягу трансплантованого жиру. Період відновлення займає близько 2 тижнів. У цей час треба буде обмежувати фізичну активність. Іноді після процедури залишаються синці, але через кілька днів вони зникають.

Результат операції ви зможете оцінити через 2-3 місяці. До цього часу пересаджена тканина остаточно приживеться. Результат процедури зберігається протягом декількох років.

Вартість процедури

Цілком природно, що в такому великому місті, як Київ, липофилинг здійснюється в багатьох клініках. У вас є можливість вибору – і це чудово.

Обходиться ця послуга відносно недорого. Наприклад, якщо ви зробите липофилинг сідниць, ціна буде нижче, ніж вартість ендопротезування. Отже, ви не тільки коригуєте своє тіло без імплантів, але й заощаджуєте досить значну суму. На липофилинг носогубних складок ціна встановлюється зовсім невелика, але ефект виходить дуже хороший і стійкий.

Приймаючи рішення, орієнтуйтеся не на вартість процедури, а на рівень фахівця. Ви повинні бути впевнені, що можете повністю покластися на нього.

Ознайомтеся з резюме хірургів, переконайтеся, що їх кваліфікація і досвід гідні вашої довіри. Якщо ви ще не впевнені, що вам потрібен саме липофилинг, фото допоможуть визначитися.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот