Підтяжка обличчя

Кругова підтяжка обличчя це різні процедури, спрямовані на пом’якшення вікових змін шкіри і глибоких структур обличчя. Ювелірна хірургічна робота дозволяє згладити вираженість таких ознак старіння, як глибокі складки навколо губ і на щоках, в’яла шкіра щік, підборіддя, формування так званих «брилів». В результаті обличчя буде набагато більш молодим, підтягнутим, свіжим і привабливим. Набуде більш чіткий шийно-підборідний кут, чіткий овал і пропорції обличчя, характерні для молодих людей.

Пластика обличчя в Києві стає все більш затребуваною. Вже давно її чудодійний ефект відчувають на собі не тільки знаменитості, а й самі звичайні люди, які розуміють, що мають право зберегти молодість і привабливість. Скільки коштує підтяжка обличчя? Це залежить від того, наскільки глибоким і складним повинно бути хірургічне втручання.

Що потрібно знати про підтяжки обличчя

Обличчя в естетичної хірургії прийнято розбивати на зони. Для поділу використовуються дві умовні горизонтальні прямі, що проходять через брови і ніздрі. У трьох зонах – верхній, середній і нижній – процеси старіння протікають з різною інтенсивністю. Спочатку вікові зміни зачіпають верхню частину обличчя. Потім ознаки старіння з’являються в області середньої зони, згодом переходячи на нижню частину.

Залежно від того, наскільки виражені вікові зміни в кожній зоні, вибирається оптимальна підтяжка обличчя. Метою підтяжки середньої і нижньої зон обличчя є пом’якшення вираженості носо-губної складки, усунення відвисання в області щік. Підтяжка верхньої третини обличчя забезпечує розгладження зморшок на лобі, підйом нависаючих брів.

Кругова підтяжка обличчя – це процедура, спрямована на корекцію ознак старіння у всіх зонах. Показаннями для проведення такої операції є:

  • надлишок в’ялої шкіри в області чола;
  • опущення м’яких тканин навколо очей;
  • наявність зморшок на скронях і переніссі;
  • явні носогубні складки.

Кругова підтяжка обличчя може мати різну вартість. При виборі хірурга краще дивитися не на те яка ціна підтяжки обличчя, а на те, яка кваліфікація, досвід і відгуки пацієнтів. Важливий також і особистий контакт і довіра між пацієнтом і лікарем, який може скластися в процесі докладної очної консультації.

Особливості підтяжки нитками

Стек гілок ліфтинг (підтяжка обличчя нитками) – це спосіб омолодження, при якому переміщення і фіксація тканин проводиться за допомогою поміщених під шкіру особливих біосумісних ниток. Одним з безперечних достоїнств процедури є те, що відновлення після неї відбувається дуже швидко.

Підтяжка обличчя нитками дає можливість прибрати зморшки і складки, привести в порядок починаючу обвисати шкіру. Така процедура, як правило, показана людям у віці 30-40 років, але при наявності ознак старіння може бути проведена раніше. На процедуру – підтяжка обличчя нитками ціна в Києві так само різниться.

Ціна на підтяжку обличчя в Києві

Операція Вартість (у.е.)
Підтяжка 2/3 обличчя та шиї  4500
Підтяжка 1/3 обличчя та шиї  4000
Підтяжка середньої зони обличчя  1800
Ендоскопічна підтяжка середньої і скроневої зони обличчя  2500
Підтяжка молярного жиру, середньої зони обличчя з пластикою нижніх повік  2500

Вартість на інші види підтяжок обличчя уточнюйте по телефону, через instagram, viber або форму зворотного зв’язку.
Прайс на інші види операцій в розділі “Вартість.”

Коли ви побачите результат

Ви почнете помічати зміни незабаром після пластики обличчя. Більш явними вони стануть через 2-3 тижні (після того, як підуть набряклість і синці).

Швидкість відновлення індивідуальна для кожної людини, тому ступінь поліпшення в повній мірі може проявитися через кілька місяців. Результат, який дає виконана мною кругова підтяжка обличчя, можна побачити на фото.

Як довго зберігається результат

Це визначаться різними факторами, і серед них першорядне значення мають досвід і майстерність хірурга. Однак приблизно на 20% довговічність результату кругової підтяжки обличчя залежить від ступеня сприятливості біологічних умов, тобто від властивостей вашої шкіри.

Що ви можете зробити, щоб кругова підтяжка обличчя і її результат, збереглися якомога довше? Безперечно, вести здоровий спосіб життя. Почати краще з раціонального харчування і відмовитись від шкідливих звичок.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот