Отопластика в Києві

До народження вуха у людини розташовуються перпендикулярно черепу. На 9-му місяці розвитку плода вони притискаються до голови. Це відбувається за рахунок формування природних хрящових складок. У деяких людей вони не розвиваються. Результатом стають стирчащі вуха. Багато дітей дуже соромляться цього дефекту. Це ціна крихітного збою, що викликав капловухість, але операція може вирішити проблему.

Отопластика – хірургічне втручання, спрямоване на корекцію капловухості і створення гармонійної форми вушних раковин, відповідної загальноприйнятим канонам краси. При цьому необхідні складки штучно створюються за рахунок накладення на хрящ швів. Іноді деформація одного вуха виражена сильно, а іншого – трохи. Однак краще коригувати обидві вушні раковини, щоб дотримувалася симетрія.

Коли проводиться корекція вух

У 6-річному віці вуха вже досягають 90% дорослого розміру і надалі зростають мало. Зазвичай отопластика виконується в дитинстві, до того, як дитина йде в перший клас. Своєчасна операція дозволяє вберегти його від комплексу капловухості.

Отопластика проводиться і в дорослому віці. Все частіше до мене звертаються пацієнти, які з дитинства страждали через відстовбурчені вуха і зараз зважилися усунути цю ваду.

Як проводиться пластика вух

Операція може здійснюватися під місцевим або загальним наркозом. Зазвичай отопластика вух займає не більше 2 годин. Тривалість операції визначається складністю випадку.

Я справляю розріз позаду вуха, в шкірній складці. За рахунок цього через 2-3 тижні після процедури рубець вже буде практично непомітним.

Фігурні розрізи хряща і внутрішні шви дають можливість створити складки, за рахунок яких вушні раковини притискаються до голови. В результаті мій пацієнт отримує природні і красиві вуха.

Період відновлення

Коли операція на вуха закінчена, накладається пов’язка, а також спеціальні валики. Залишатися в стаціонарі пацієнту зазвичай потрібно не більше доби. А у випадках, коли пластика вушних раковин виконується під місцевою анестезією, ми, після спостереження протягом декількох годин, відпускаємо пацієнта додому для подальшого амбулаторного спостереження. Щоб період відновлення пройшов нормально, на початковому етапі необхідні щоденні перев’язки. Через 5-7 днів після процедури можна замінити пов’язку спеціальним головним убором. Зняти його можна буде через місяць після хірургічного втручання.

У пацієнтів виникають помірнахворобливість, набряклість, порушення чутливості. Це нормальні післяопераційні явища. Як правило, набряки йдуть повністю через 2-3 тижні, а чутливість відновлюється за кілька тижнів.

Зазвичай, дорослі пацієнти можуть повернутися до роботи через 10-14 днів після операції на вуха, а діти йдуть в школу через 2-3 тижні. На 2-4 тижні потрібно буде знизити фізичну активність. Окуляри слід носити з особливою обережністю протягом 3-6 тижнів. Протягом 1-2 тижнів необхідно носити спеціальну компресійну пов’язку.

Результат процедури можна буде оцінити в повній мірі через 3-6 місяців. До цього часу зазвичай завершується розслаблення хряща вуха і преобретение їм остаточної форми.

Скільки коштує отопластика

На таку операцію, як пластика вух, ціни в Києві різні. На вартість впливає передопераційний пакет аналізів, наркоз, кваліфікація хірурга. Ціна підвищується, якщо отопластика вух в Києві проводиться, наприклад, доктором медичних наук.

Отопластика може бути первинною і вторинною. Якщо вам потрібна первинна пластика вуха, ціна буде нижчою. При повторних втручаннях – відповідно вище. Іноді ціна пластики вушних раковин залежить від складності деформацій і складності необхідного втручання для його усунення.

Вартість отопластика в багатьох клініках цілком доступна, але при виборі слід керуватися не тільки фінансовим аспектом процедури. Таку операцію повинен проводити хірург з великим досвідом і високим рівнем кваліфікації.

На сайті ви можете ознайомитися з фото, що демонструють результати отопластика. Якщо вас цікавить ціна пластичної операції на вухах, просто перейдіть на відповідну сторінку сайту.

Фото до / після

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот