Склеротерапія (лікування варикозу) в Києві

Склеротерапія – це високоефективний спосіб лікування варикозних вен. У хвору вену вводиться лікарський препарат, при цьому вона як би «пломбируется». В результаті вона повністю зникає.

У Києві склеротерапія стає все більш затребуваною, оскільки дає чудовий лікувальний і косметичний ефект на довгий час. Вона не забезпечує повного лікування тільки в тих ситуаціях, коли хвороба запущена. Однак навіть у важких випадках склеротерапія вен дозволяє значно зменшити прояви патології. Особливу популярність ця процедура набула, як метод усунення телеангіоектазій – судинних зірочок на ногах, які, часом, не піддаються лікуванню навіть судинним лазером.

Перед процедурою

Якщо ви приймаєте будь-які гормональні препарати, то потрібно обов’язково повідомити про це лікаря. За 2 доби до процедури необхідно припинити прийом аспірину, ібупрофену та інших протизапальних засобів. Дані препарати здатні підвищити кровоточивість тканин. Також протягом 2 діб, що передують процедурі, слід утримуватися від вживання спиртних напоїв.

Напередодні склеротерапії потрібно прийняти душ і вимити ноги звичайним або антибактеріальним милом. Не можна робити епіляцію, використовувати креми і лосьйони.

На процедуру слід приходити в просторій комфортному одязі і зручному взутті. За півтори години до склеротерапії можна і навіть потрібно поїсти, але не щільно.

Опис процедури

Під час процедури може бути зроблено від 3 до 10 ін’єкцій. Число уколів визначається специфікою ураження вен в кожному конкретному випадку. Може знадобитися від 1 до 5 процедур. Вони є абсолютно безболісними.

Важливо пам’ятати, що дана процедура є видаленням вен нехірургічним методом. Проводиться вона за допомогою тонких голок або мікрокатетерів. Сучасні препарати-склерозанти безпечні для здоров’я і дають анестезуючий ефект. Їх введення супроводжується тільки легким відчуттям печіння.

Після склеротерапії

Коли процедура закінчена, на ногу накладається спеціальний бинт. Його можна замінити компресійною панчохою. Як бинт, так і панчіх необхідно носити цілодобово, без дозволу лікаря не знімаючи.

Після процедури слід походити протягом 10-30 хвилин.
Оскільки в складі препарату присутній спирт, за кермо сідати не варто.
Обмежувати після процедури фізичну активність не слід.

Рекомендується щодня гуляти пішки не менше 1 години. Однак аеробіка і гімнастика протипоказані протягом перших 3 діб.

Гарячі ванни під забороною протягом 2 тижнів. Від відвідування сауни потрібно буде утримуватися протягом 1,5-2 місяців.

Побічні ефекти

Зазвичай свербіж шкіри проходить через 1-2 години, але іноді зберігається протягом доби. У 5-8% пацієнтів по ходу вени відзначається тимчасове потемніння. В окремих випадках світло-коричневі смуги на шкірі зберігаються протягом року.

Лущення шкіри виникає вкрай рідко – менше ніж у 1% пацієнтів. На місці ін’єкції формується крихітна поверхнева ранка, зникаюча через 2-4 тижні.

Больові відчуття по ходу вен виникають теж вельми рідко. У місці уколу відчуття болю, що тягне може з’явитися при фізичних навантаженнях.

У деяких пацієнтів через 2-4 тижні по ходу вени виникає тонка судинна сітка. Вона специфічного лікування не вимагає і через 4-6 місяців зникає. Короткочасний набряк щиколоток іноді виникає у пацієнток, які під час лікування носять взуття на високих підборах.

Вартість процедури

Слід зазначити, що на таку процедуру, як склеротерапія вен, ціни в місті Київ цілком демократичні. Оцінивши в повній мірі результат лікування, ви усвідомлюєте, що насправді воно зовсім недороге.

Якщо вас цікавить склеротерапія в Києві, ціна не повинна стати ключовим фактором при виборі клініки. Ви повинні бути абсолютно впевнені, що процедуру проводитиме фахівець з високим рівнем кваліфікації та великим досвідом роботи, тобто той, кому ви можете повністю довіряти.

Видалення вен уколами в Києві пропонують багато клінік і хірургів, тому у вас є можливість вивчити всі цікаві варіанти і вибрати оптимальний. Поспішати не варто, так як ваше рішення має бути обдуманим. Якщо ви вже зробили вибір, просто зв’яжіться зі мною. Можна записатися до мене на прийом і консультацію, прямо зараз заповнивши форму на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот