Підтяжка стегон в Києві

У багатьох випадках недоліки ніг вдається замаскувати за допомогою одягу, продуманої до найдрібніших деталей, але на пляжі приховати дефекти не вдається. Однією з найбільш проблемних зон є стегна. В результаті неминучих вікових змін, істотного схуднення або гормональної перебудови їх верхня частина стає дуже рихлою, а шкіра при цьому обвисає складками.

Помірне харчування, фізичні навантаження і апаратна косметологія безсилі у багатьох випадках. Вирішити проблему дозволяє підтяжка стегон. Результатом операції стає зменшення їх кола, усунення неестетичних шкірних складок і надлишку жирового прошарку.

Що слід знати про операцію

Підтяжка внутрішньої сторони стегна – найбільш часто використовуваний варіант. При цьому розрізи будуть зроблені в пахових складках. Рубці в майбутньому можна буде приховати під білизною.

При підтяжці зовнішньої поверхні стегна виконуються розрізи від пахової області навколо тазостегнового суглоба. Рубці теж можна буде приховати під білизною, хоча вони виходять досить довгими.

Підтяжка всієї поверхні стегна може знадобитися після істотного схуднення. Розріз в цьому випадку спіральний: починається від под’ягодічной складки, триває по паховій складці і закінчується там, де з’єднуються стегно і лобок. В післяопераційному періоді є необхідність в носінні компресійного білизни. Шви як правило, не знімаються, оскільки вони розсмоктуються.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот