Підтяжка брів і чола

Пластика лоба може бути виконана як самостійна процедура або разом з підтяжкою нижньої частини обличчя або блефаропластикой. Комплексний варіант гарантує більш відчутний і гармонійний результат.

Ефективність пластики чола залежить від багатьох факторів. Безперечно, першорядними серед них є досвід і майстерність хірурга. З результатом, який дають операції в області чола, можна ознайомитися на фото.

Що потрібно знати про підтяжки брів

З віком брови опускаються і надають обличчю вкрай стомлений або навіть сердитий вигляд. Вирішити цю проблему допомагає підтяжка чола і брів. В результаті нескладної пластичної операції брови повернуться в початкове положення, і обличчя стане більш молодим і свіжим.

Чому не проводиться ізольована підтяжка брів? При такій операції розріз довелося б робити по їх верхньому краю, тобто неминучі післяопераційні шрами було б нічим приховати. Коли одночасно підтягуються брови і шкіра лоба, місцем розрізів стає волосиста частина голови. В результаті всі сліди хірургічного втручання будуть надійно сховані. Більш того, ви отримуєте ще і важливий бонус у вигляді розгладження лобових зморшок. Крім того, застосування спеціальної ендоскопічної апаратури дозволяє зробити цю операцію практично безслідно. Вона так і називається: ендоскопічна підтяжка чола.

Кому показана підтяжка брів

Зазвичай необхідність в такій операції виникає у людей від 40 років, у яких в зазначеній галузі присутні явні ознаки старіння. До них відносяться:

  • опущення брів;
  • зморшки на лобі, а також в області перенісся;
  • нависання верхніх повік.

У деяких випадках опущені брови не виникають в результаті вікових змін, а є вродженими. У такій ситуації операцію можна провести і в віці молодше 40 років.

Протипоказання до операції

Підтяжку чола і брів не рекомендується робити при наявності хронічних хвороб і важких патологій. Серед можливих обмежень слід виділити:

  • вагітність і період годування дитини грудьми;
  • цукровий діабет;
  • погане згортання крові;
  • інфекційні захворювання;
  • рани або гнійники в області чола;
  • пухлини в будь-яких органах.

Перераховані фактори підвищують ризик розвитку ускладнень. Для здорової людини пластика лоба абсолютно безпечна.

Ендоскопічна підтяжка чола і брів

Це порівняно новий напрям в естетичній медицині. Воно дає можливість домогтися максимального ефекту при мінімальній травматичності.

Ендоскопічна підтяжка чола і брів здійснюється без великих розрізів. У волосистої частини голови ми просто робимо кілька проколів. При цьому лимфо і кровопостачання шкіри залишається на рівні норми, то є ризик появи гематом і набряклості після операції значно знижується. Зменшується і ймовірність того, що в області шва почнеться облисіння. Такий метод підтяжки підходить навіть лисіючим чоловікам, у яких немає можливості заховати післяопераційні шрами під волоссям.

У прокол вводиться мініатюрна відеокамера, за допомогою якої здійснюється огляд маніпуляцій. Оптична система ендоскопа забезпечує нам можливість отримувати збільшене зображення.

Даний метод не підходить людям з дуже високими, опуклими лобами, оскільки ця анатомічна особливість обмежує можливості маніпуляції при застосуванні прямого твердого ендоскопа. В іншому способі корекції змін потребують і люди з надлишком шкіри чола.

Скільки триває реабілітація

Характер і тривалість реабілітаційного періоду залежить від техніки проведення операції. Загоєння шрамів, гематом і набряків займає в середньому 2-3 тижні.

Висновки про те, наскільки покращився зовнішній вигляд після пластики, можна буде зробити через кілька місяців. На той час обличчя вже прийме остаточну форму. Результат зберігається від 5-6 до 10 і більше років.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

У хирурга умелые руки. Доктор взялся за исправление предыдущей некачественной операции. Устранил все ошибки и недочеты. За что ему очень благодарна.
Ольга Манова
Киев
Все прошло просто замечательно. Владимир Петрович — мастер своего дела.
Виктория Суханова
Киев
Зателефонуйте або напишіть


Прибрати "галочку" якщо ви не робот